Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
TRBUSDT
0
0
0
TRB
TRBIRT
0
0
0
TRB

مختصر از ارز تلور (TRB)

  • - ارز دیجیتال تلور با نام شناخته شده ی Tellor و نماد اختصاری TRB در رتبه 174# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز TRB با قیمت 79.1834565600 تتر و معادل تومانی 4,068,859 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز تلور 2,510,683 میباشد.

تلور چیست؟

قیمت لحظه ای تلور: 79.1834 دلار

تلور اوراکل (Tellor Oracle) یک جایگزین غیرمتمرکز و غیرقابل اعتماد برای داده های خارج از زنجیره ارائه می نماید. این زیرساخت را برای برنامه های غیرمتمرکز برای پرس و جو از داده های خارج از زنجیره با تشویق درست استخراج کنندگان برای ارائه داده ها فراهم می کند.

در سطح بالایی، تلور (Tellor) یک سیستم اوراکل می باشد که در آن ماینرها برای اضافه کردن نقاط داده به یک بانک داده روی زنجیره رقابت می کنند. برای ایجاد یک سیستم با انگیزه مناسب، تلور (Tellor) یک توکن بومی، "Tributes" (TRB) ایجاد می کند. ماینرها تشویق می‌شوند تا داده‌ها را با استفاده از پاداش‌های تورمی ارسال کنند و نوع داده‌هایی را که به‌روزرسانی می‌کنند بر اساس «نکات» اختصاص داده شده به هر پرسش انتخاب نمایند. طرف‌هایی که تی آر بی (TRB) دارند می‌توانند یک «نکته» به نوع داده‌ای که می‌خواهند به‌روزرسانی شود اضافه کنند، سپس هر 5 دقیقه، قرارداد هوشمند تلور (Tellor) ، پنج نوع داده برتر را که دارای بودجه هستند، گروه‌بندی می‌کند و یک چالش PoW برای ماینرها ایجاد می نماید. به پنج ماینر اول که راه حل PoW و پنج نقطه داده خارج از زنجیره را ارائه می کنند، با توکن های تازه ساخته شده + نکات انباشته شده برای درخواست های داده خاص پاداش می گیرند. علاوه بر امنیت ارائه شده توسط فرآیند PoW، لایه اصلی امنیت از طریق سپرده تی آر بی (TRB) می باشد که به عنوان یک اوراق قرضه یا شرط سهام عمل می کند تا ماینرها در PoW شرکت کنند. اگر ماینرها داده هایی را ارسال کنند که با موفقیت توسط دارندگان تی آر بی (TRB) مورد مناقشه قرار گرفته است، خطر از دست دادن این سهام را دارند.

ادای احترام تی آر بی (TRB) Tellor نشانه اصلی تلور (Tellor) می باشد. آنها برای تشویق ماینرها برای ارائه داده ها از طریق پاداش ها و راهنمایی های پایه از طریق درخواست های کاربر استفاده می شوند. آنها برای کنترل داده های معتبر از طریق اختلافات، و برای ارتقای سیستم پیشنهادی و رأی گیری توسط دارندگان توکن استفاده می شوند. کل عرضه تی آر بی (TRB) بر اساس میزان استفاده و استخراج تعیین می شود. برای حداکثر عرضه، عرضه تی آر بی (TRB) با نرخ پاداش پایه * 288 پرس و جو در روز افزایش می یابد. در سیستم تی آر بی (TRB) ، 50٪ از نکات به ماینرها برای هر ماینر انتخابی می رسد و 50٪ از نکات در هر بلوک سوزانده می شود.