Arzfi-Exchange-Crypto
bg

سوالات متداول

ask
ask
ask
ارزفی؟
Arrow
ارزفی جامع ترین سیستم مبادلات ارز دیجیتال در ایران است که با همت جمعی از جوانان با انگیزه راه اندازی شده است
ارز دیجیتال چیست؟
Arrow
ارز دیجیتال ارزهایی هستند که به صورت الکترونیکی ذخیره و منتقل می‌شوند و مبنای آن‌ها صفر و یک است.
چگونه در صرافی ارزفی ثبت نام کنیم؟
Arrow
شما میتوانید با ورود به سایت ارزفی روی لینک ثبت نام کلیک کرده و مراحل ثبت نام را کامل کنید
چرا باید احراز هویت انجام دهیم؟
Arrow
با توجه به کلاهبرداری های اخیر در زمینه انتقال دارایی در دنیای مجازی برای اینکه صرافی ارزفی از صحت اطلاعات وارد شده(اطلاعات هویتی و بانکی) اطمینان حاصل نماید نیاز هست که احراز هویت شما تایید شود.
چگونه احراز هویت کنیم؟
Arrow
برای احراز هویت لازم است کارت ملی یا ( شناسنامه جدید یا قدیمی یا پاسپورت با اعتبار بیش از یک سال ) همراه با متنی که با دست خط خوانای شخص کاربر نوشته شده باشد به صورت فرمتی که در سایت وجود دارد در محل مذبور ارسال نمایید تا هویت شما تأیید گردد . لازم به ذکر است که تصویر ارسالی از سوی شما باید به صورتی باشد که ، چهره شخص متقاضی و تمامی اطلاعات مندرج در کارت ملی (شناسنامه یا پاسپورت) و متن خواسته شده کاملا واضح و خوانا باشد .
چگونه خرید و فروش ارز دیجیتال را انجام دهیم؟
Arrow
خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ارزفی کاملا راحت و ساده میباشد.بعد از ثبت نام در صرافی و انجام مراحل احراز هویت شما میتوانید با ورود به بخش خرید یا فروش سفارش خودتان را ثبت نمایید.
خرید و فروش ارز در ارزفی چقدر زمان میبرد؟
Arrow
خرید و فروش در ارزفی به صورت لحظه ای انجام میشود و هر زمان که ارزی را خریداری کنید در همان لحظه به کیف پول شما واریز میشود . هر زمان که ارز خود را بفروشید ریال آن به کیف پول شما اضافه خواهد شد .
خرید و فروش ارز با جه دارایی هایی ممکن است؟
Arrow
در سایت ارزفی خرید و فروش بر بستر ریال ایران انجام میشود
کیف پول چیست؟
Arrow
شما برای نگه داری ارز های خریداری شده نیاز به کیف پول الکترونیک دارید که سایت ارزفی توانسته امن ترین و مطمئن ترین بستر را برای کیف پول اختصاصی خود فراهم آورد.
میزان کارمزد شبکه ارزفی چقدر است؟
Arrow
صرافی ارزفی توانسته است بستری را فراهم آورد که کاربران این سایت بتوانند با کمترین میزان کارمزد خرید و فروش ارز های خود را انجام دهند.
اعتبار کاربری چیست؟
Arrow
به میزان مبلغ ریالی که شما در صرافی ارزفی نگه میدارید اعتبار کاربری گفته میشود که هر موقع از شبانه روز میتوانید با آن از خدمات صرافی استفاده کرده یا درخواست واریز به حساب بانکی خود را بدهید
هزینه انتقال شبکه چیست؟
Arrow
هر یک از ارز های دیجیتال بر پایه یکی از شبکه های موجود در بازار ارز دیجیتال فعالیت میکند و هر کدام از این شبکه ها برای هر انتقال مبلغی را به عنوان کارمزد شبکه از شما میگیرد که این رقم برای هر ارز متغیر میباشد که در هنگام خرید یا فروش ارز این مبلغ به شما نمایش داده میشود.