Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
AAVEIRT
0
0
0
AAVE
AAVEUSDT
0
0
0
AAVE

مختصر از ارز آوی (AAVE)

  • - ارز دیجیتال آوی با نام شناخته شده ی Aave و نماد اختصاری AAVE در رتبه 19# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز AAVE با قیمت 89.0255626300 تتر و معادل تومانی 5,266,344 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز آوی 74,551,631 میباشد.

آوی چیست؟

قیمت لحظه ای آوی: 89.0255 دلار

آوه (Aave) یک پروتکل مالی غیرمتمرکز است که به افراد اجازه می‌دهد تا ارز دیجیتال وام بدهند.
وام دهندگان با سپرده گذاری دارایی های دیجیتال در استخرهای نقدینگی ویژه ایجاد شده، سود کسب می کنند. سپس وام گیرندگان می توانند از ارز دیجیتال خود به عنوان وثیقه برای گرفتن وام فوری با استفاده از این نقدینگی استفاده کنند.

آوه(Aave)که در زبان فنلاندی به معنای "شبح" است در ابتدا به عنوان ETHLend شناخته می شد که در نوامبر2017 راه اندازی شد، اما تغییر نام تجاری به آوه (Aave) در سپتامبر 2018 اتفاق افتاد.(این به توضیح اینکه چرا تیک این توکن با نام آن بسیار متفاوت است کمک می کند!)

آوه (Aave)به دارندگان روی پلتفرم تخفیف ارائه می دهد، و همچنین به عنوان یک توکن نظارتی عمل می کند.

آوه(Aave) ورژن قبلی آن ETHLend توسط استانی کولچوف (Stani Kulechov) راه اندازی شد. در آن زمان، او از فقدان برنامه های وام دهی در اتریوم ناامید بود - و پروژه او حتی قبل از اینکه تامین مالی غیرمتمرکز وجود داشته باشد ساخته شده بود.

کولچوف یک کارآفرین سریالی است که به دانشکده حقوق رفت و از نوجوانی برنامه نویسی را شروع کرد. او اولین پذیرنده در فضای بلاک چین بود. وی گفته است که هدفش از تغییر نام ETHLend به آوه(Aave)این بوده تا تا این شرکت بتواند طیف گسترده‌تری از خدمات را فراتر از وام‌دهی اتر ارائه دهد.

به گفته کولچوف، بازار هدف آوه(Aave)افرادی هستند که از قبل در جامعه ارزهای دیجیتال مشغول به فعالیت بوده اند.

چه چیزی آوه (Aave)را منحصر به فرد می کند؟

آوه (Aave)در مقایسه با رقبا در یک بازار شلوغ، چندین نقطه فروش منحصر به فرد دارد. در دوران اوج DeFi در تابستان 2020، آوه (Aave)یکی از بزرگترین پروژه ها از نظر ارزش کل ارزهای دیجیتال قفل شده در پروتکل خود بود.

این پروژه به افراد اجازه می دهد تا در حدود 20 ارز دیجیتال وام بگیرند و وام دهند، به این معنی که کاربران میزان انتخاب بیشتری دارند. یکی از محصولات شاخص آوه(Aave)"وام های فلش" است که به عنوان اولین گزینه وام بدون وثیقه در فضای DeFi محسوب می شود. یک نکته در این بین وجود دارد و آن اینکه آنها باید در همان تراکنش بازپرداخت شوند.