Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ACAUSDT
0
0
0
ACA
ACAIRT
0
0
0
ACA

مختصر از ارز آکالا توکن (ACA)

  • - ارز دیجیتال آکالا توکن با نام شناخته شده ی Acala Token و نماد اختصاری ACA در رتبه 1217# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ACA با قیمت 0.1431740100 تتر و معادل تومانی 9,675 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز آکالا توکن 53,551,811 میباشد.

آکالا توکن چیست؟

قیمت لحظه ای آکالا توکن: 0.1431740 دلار

آکالا (Acala) شبکه مالی غیرمتمرکز و مرکز نقدینگی Polkadot می باشد . این یک پلتفرم قرارداد هوشمند لایه 1 است که مقیاس پذیر، سازگار با اتریوم، و برای DeFi با نقدینگی داخلی و برنامه های مالی آماده بهینه شده است. آکالا (Acala) با صرافی غیرقابل اعتماد، استیبل کوین غیرمتمرکز (aUSD)، DOT Liquid Staking (LDOT) و EVM+، به توسعه دهندگان اجازه می دهد به بهترین اتریوم و قدرت کامل Substrate دسترسی داشته باشند.

زنجیره آکالا (Acala) برای DeFi سفارشی شده است و می تواند بدون چنگال به ارتقاء خود ادامه دهد تا ویژگی های جدید درخواست شده از توسعه دهندگان را یکپارچه کند. به عنوان مثال، "نگهبانان" روی زنجیره اجرای پروتکل را به طور خودکار برای مدیریت بهتر ریسک ها و بهبود تجربه کاربر، یا هزینه های تراکنش قابل پرداخت تقریباً با هر توکنی برای کاهش اصطکاک کاربر انجام می دهند.

دلار آکالا (Acala) (aUSD) بدوی قابل برنامه ریزی داخل شبکه آکالا (Acala) می باشد. aUSD یک استیبل کوین غیرمتمرکز بومی پولکادوت می باشد که توسط DOT، مشتقات DOT و دارایی های زنجیره ای مانند BTC پشتیبانی می شود.

آکالا (Acala) توکن بومی شبکه آکالا (Acala) است. ای سی ای (ACA) ها دو عملکرد کلیدی را در شبکه آکالا (Acala) انجام می دهند:

توکن ابزار شبکه

ای سی ای (ACA) یک نشانه هزینه بومی است (به عنوان مثال کارمزد برای تراکنش‌های بومی و قراردادهای هوشمند)، و همچنین در سهام‌داری برای جمع‌آوری، شرط‌بندی برای اوراکل و سایر فعالیت‌های شبکه استفاده میگردد.

حاکمیت شبکه

به عنوان یک نشانه حاکمیتی، توکن‌های ای سی ای (ACA) به دارندگان خود حق رای در حکمرانی خزانه‌داری، انتخابات اعضای شورا، همه‌پرسی، ارتقای شبکه، مدیریت ریسک و موارد دیگر ، به‌عنوان مثال، تنظیم پارامترهای ریسک کلیدی، هزینه پایداری، نسبت انحلال، و نوع وثیقه را می‌دهند .