Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ACHIRT
0
0
0
ACH
ACHUSDT
0
0
0
ACH

مختصر از ارز آلکمی پی (ACH)

  • - ارز دیجیتال آلکمی پی با نام شناخته شده ی Alchemy Pay و نماد اختصاری ACH در رتبه 258# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ACH با قیمت 0.0324867200 تتر و معادل تومانی 1,921 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز آلکمی پی 7,686,340,282 میباشد.

آلکمی پی چیست؟

قیمت لحظه ای آلکمی پی: 0.0324867 دلار

آلکمی پی (Alchemy Pay) یک راه حل درگاه پرداخت برای پر کردن شکاف بین اقتصادهای فیات و کریپتو می باشد . علاوه بر پرداخت‌های رمزنگاری شده، آلکمی پی (Alchemy Pay)  دسترسی یکپارچه و آسان به سرمایه‌گذاری رمزنگاری، راه‌حل‌های بلاک چین، و سرویس‌های DeFi را امکان‌پذیر می‌سازد که طبق نیاز برای خدمت به کهنه‌کاران پیچیده و همچنین افرادی که تازه در حوزه ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین هستند، پیکربندی شده‌اند.

 

آلکمی پی (Alchemy Pay) که در سال 2018 تأسیس شد، از پایگاه عملی شبکه های تجاری، از جمله بزرگترین شرکت مبلمان هنگ کنگ، Pricerite، Cé La Vi سنگاپور، برند کفش کانادایی Aldo، شرکت فناوری نرم افزار Arcadier، و خدمات تاکسی Midwest Global Asia رشد کرد. همانطور که آلکمی پی (Alchemy Pay)  به طور پیوسته رشد می کرد، مشارکت آن با Binance و QFPay نقاط تماس کاربر نهایی و تجاری خود را به میلیون ها نفر از جمله مشتریان غول تجارت الکترونیک Shopify افزایش داد.

 

توکن آلکمی پی ERC-20 (Alchemy Pay)، ACH، برای تشویق مشارکت همه نقش‌های کلیدی در اکوسیستم هیبریدی کریپتو فیات آلکمی پی (Alchemy Pay) استفاده می‌شود. توکن‌های ACH را می‌توان تعهد، پاداش، جمع‌آوری و به‌عنوان کارمزد پرداخت کرد - به‌علاوه اعطای حق رأی در حاکمیت نشانه‌ها یا سناریوهای جامعه می باشد .