Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ALGOUSDT
0
0
0
ALGO
ALGOIRT
0
0
0
ALGO

مختصر از ارز الگوراند (ALGO)

  • - ارز دیجیتال الگوراند با نام شناخته شده ی Algorand و نماد اختصاری ALGO در رتبه 66# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ALGO با قیمت 0.1383596100 تتر و معادل تومانی 8,513 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز الگوراند 8,179,422,512 میباشد.

الگوراند چیست؟

قیمت لحظه ای الگوراند: 0.1383596 دلار

 

الگوراند (Algorand) یک شبکه مستقل، غیر متمرکز و مبتنی بر بلاک چین است که طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها را پشتیبانی می‌کند. این سیستم‌ها امن، مقیاس پذیر و کارآمد هستند و همه ویژگی‌های مهم برای کاربردهای موثر در دنیای واقعی را دارند.

شبکه اصلی الگوراند (Algorand) در ژوئن 2019 فعال شد و تا دسامبر 2020 تقریباً 1 میلیون تراکنش در روز را انجام داد. عرضه اولیه سکه الگوراند (Algorand)  (ICO) در ژوئن 2019 با قیمت 2.4 دلار در هر توکن برگزار شد.

بنیانگذاران الگوراند (Algorand) چه کسانی هستند؟

سیلویو میکالی (Silvio Micali) استاد علوم کامپیوتر در موسسه فناوری ماساچوست و بنیانگذار الگوراند (Algorand) است. او برنده جایزه تورینگ (در سال 2012) به دلیل مشارکت اساسی خود در نظریه و عمل در محاسبه امن دو طرفه، پول نقد الکترونیکی، ارزهای رمزنگاری شده و پروتکل‌های بلاک چین است. همین امر او را یکی از برجسته‌ترین سازندگان ارز دیجیتال در جهان کرده است.

چه چیزی الگوراند (Algorand) را منحصر به فرد می کند؟

الگوراند (Algorand) برای سرعت بخشیدن به تراکنش‌ها و افزایش کارآیی، در پاسخ به زمان کند تراکنش بیت کوین و سایر بلاک چین ها، اختراع شد. الگوراند (Algorand) به گونه ای طراحی شده است که هزینه تراکنش کمتری داشته باشد و همچنین استخراج (مانند فرآیند پر مصرف بیت کوین) وجود نداشته باشد، زیرا بر اساس پروتکل بلاک چین اثبات سهام (PoS) بدون مجوز است.

چند کوین الگوراند (Algorand) (ALGO) در گردش وجود دارد؟

در پیدایش بلاک چین الگوراند (Algorand) آمده است که 10 میلیارد ALGO ضرب شده است. توزیع 10 میلیارد ALGO ثابت و تغییر ناپذیر الگوراند (Algorand) در سال 2030 به پایان می رسد.

بلاک چین الگوراند (Algorand) یک پروتکل بلاک چین اثبات سهام بدون مجوز است.

هعمچنین باید عنوان کرد که برای بررسی مستقیم قیمت الگوراند (Algorand) با ارز فیات مورد نظر خود، می توانید مستقیماً در صفحه قیمت الگوراند (Algorand) از ویژگی مبدل CoinMarketCap استفاده کنید. از طرف دیگر، از صفحه مبدل اختصاصی نرخ ارز استفاده کنید. جفت های محبوب الگوراند (Algorand) عبارتند از: ALGO/USD ، ALGO/GBP ، ALGO/AUD و ALGO/EUR.