Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ALICEIRT
0
0
0
ALICE
ALICEUSDT
0
0
0
ALICE
MyNeighborAlice

مختصر از ارز مای نیبر آلیس (ALICE)

  • - ارز دیجیتال مای نیبر آلیس با نام شناخته شده ی MyNeighborAlice و نماد اختصاری ALICE در رتبه 440# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ALICE با قیمت 1.7004977800 تتر و معادل تومانی 114,997 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز مای نیبر آلیس 67,913,333 میباشد.

مای نیبر آلیس چیست؟

قیمت لحظه ای مای نیبر آلیس: 1.70049 دلار

مای نیبر آلیس (My Neighbor Alice) یک بازی سازنده چند نفره می باشد که در آن هر کسی می تواند جزایر مجازی بخرد و مالک آن گردد، آیتم های هیجان انگیز را جمع آوری و درست کند و با دوستان جدید ملاقات نماید. این بازی بهترین‌های دو جهان را با هم ترکیب می‌کند - یک روایت سرگرم‌کننده برای بازیکنان معمولی که می‌خواهند از تجربه بازی لذت ببرند و همچنین یک اکوسیستم برای بازیکنانی که می‌خواهند NFT:s را جمع‌آوری و مبادله کنند، حتی اگر نمی‌دانند NFT چیست - می باشد .

این بازی به گونه ای طراحی گردیده است که به بازیکنان اجازه می دهد با اعمال قدرت بر روی پلتفرم، «مالک بازی» شوند. بازیکنان همچنین از مدل حاکمیت دموکراتیک مبتنی بر دموکراسی مایع و الهام گرفتن از دنیای واقعی بر یک DAO (سازمان خودمختار غیرمتمرکز) لذت می برند.

مای نیبر آلیس (My Neighbor Alice) زاییده فکر Antler Interactive می باشد، یک استودیوی بازی تعاملی که به خاطر نوآوری های بازی خود شناخته گردیده است. این استودیو به عنوان پیشگام در بازی های VR، واقعیت افزوده (AR) را آزمایش می کند تا بازی را به سطح کیفی جدیدی برساند. In My Neighbor Alice Antler Interactive از پلتفرم Chromia بهره می برد و ویژگی های پیشرفته بلاک چین و DeFi درون بازی را فعال می کند.

توکن آلیس (ALICE) ارز اصلی در بازی می باشد . به دارندگان توکن اجازه می دهد تا بازی کنند، سرمایه گذاری کنند و همچنین بخشی از بازی باشند. توکن آلیس (ALICE) دارای ابزارهای زیر است:

1. پرداخت ها: آلیس (ALICE) ارز بازی است که بازیکنان برای خرید دارایی و زمین در بازی از آن استفاده می نمایند.

2. DeFi: دارندگان توکن می‌توانند در شرط‌بندی شرکت کنند و به طور قطعی جوایزی کسب کنند که درصدی از درآمدهای پلتفرم به‌عنوان پاداش پرداخت می‌شود. 3. حاکمیت: مالکیت آلیس (ALICE) به بازیکن امکان می‌دهد در فرآیند حاکمیت از طریق یک سازمان غیرمتمرکز، با طرح‌ها و ساختارهای رأی‌گیری شرکت کند

.4. بازی برای کسب درآمد: نسبتی از توکن ها برای مشوق های کاربر رزرو شده است. که از طریق تکمیل ماموریت‌ها در بازی، بازیکنان می‌توانند توکن‌های آلیس (ALICE) کسب نمایند.