Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
AMPUSDT
0
0
0
AMP
AMPIRT
0
0
0
AMP

مختصر از ارز ای ام پی (AMP)

  • - ارز دیجیتال ای ام پی با نام شناخته شده ی Amp و نماد اختصاری AMP در رتبه 247# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز AMP با قیمت 0.0046051900 تتر و معادل تومانی 275 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ای ام پی 42,227,702,186 میباشد.

ای ام پی چیست؟

قیمت لحظه ای ای ام پی: 0.004605190 دلار

ای ام پی (Amp) یک توکن وثیقه دیجیتال جدید است که تضمین های فوری و قابل تأیید را برای هر نوع انتقال ارزش ارائه می نماید. با استفاده از ای ام پی (Amp) ، شبکه‌هایی مانند Flexa می‌توانند تراکنش‌ها را برای طیف گسترده‌ای از موارد استفاده مرتبط با دارایی به سرعت و به‌طور برگشت‌ناپذیر ایمن نمایند.

ای ام پی (Amp) یک رابط ساده اما فوق العاده همه کاره برای وثیقه قابل تأیید از طریق سیستمی از پارتیشن های وثیقه و مدیران وثیقه ارائه می دهد. در جایی که می‌تواند پارتیشن‌های وثیقه‌ای را برای وثیقه کردن هر حساب، برنامه یا حتی تراکنش تعیین کرد و موجودی‌هایی را که مستقیماً در بلاک‌چین اتریوم قابل تأیید است، حمل نمود، مدیران وثیقه قراردادهای هوشمندی هستند که می‌توانند وثیقه‌ها را در صورت نیاز در این پارتیشن‌ها قفل، آزاد و هدایت نمایند. برای حمایت از فعالیت های انتقال ارزش

ای ام پی (Amp) طیف گسترده ای از موارد استفاده را برای وثیقه کردن پشتیبانی می نماید، و همچنین مفهوم استراتژی های پارتیشن از پیش تعریف شده ای را معرفی می کند، که می تواند قابلیت های ویژه ای مانند مدل های وثیقه را فعال کند که از طریق آنها توکن ها بدون خروج از آدرس اصلی خود به اشتراک گذاشته شوند.

Flexa یک شبکه پرداخت است که امکان پرداخت سریع و ضد کلاهبرداری را برای بازرگانان در سراسر جهان فراهم می کند. با استفاده از پارتیشن‌های ای ام پی (Amp) به‌عنوان مجموعه‌های وثیقه ، Flexa می‌تواند مجوزهای پرداخت را در حالی که دارایی اصلی تأیید نشده باقی می‌ماند، ایمن کند و معاملات تجاری را در زمان واقعی تأیید نماید. در کمک به توسعه توکن ای ام پی (Amp) ، فلکسا دو سال تحقیق و توسعه در معماری و طراحی توکن انجام داد و اولین قرارداد مدیر وثیقه ای ام پی (Amp) را به عنوان منبع باز توسعه و منتشر نمود.