Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ANKRUSDT
0
0
0
ANKR
ANKRIRT
0
0
0
ANKR

مختصر از ارز انکر (ANKR)

  • - ارز دیجیتال انکر با نام شناخته شده ی Ankr و نماد اختصاری ANKR در رتبه 150# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ANKR با قیمت 0.0448505600 تتر و معادل تومانی 2,662 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز انکر 10,000,000,000 میباشد.

انکر چیست؟

قیمت لحظه ای انکر: 0.0448505 دلار

انکر (Ankr) در نوامبر سال 2017 راه اندازی شد و در طول مدت حضور خود در بازار، با استفاده از منابع مشترک، بازاری برای خدمات ابری مبتنی بر محتوا ایجاد کرده است.

انکر(Ankr) به توسعه دهندگان و مشتریان نهادی این امکان را می دهد که به راحتی نودهای بلاک چین را با قیمت بسیار ارزان تری در مقایسه با ارائه دهندگان ابری عمومی به کار گیرند.

علاوه بر این، بلاک چین های عمومی می توانند در جوامع مشارکت کرده و کمک بیشتری به شبکه های خود ارائه دهند. هدف انکر (Ankr) ایجاد یک پلتفرم زیرساخت و بازار برای استقرار Web3-stack است تا ارائه دهندگان منابع و همچنین کاربران نهایی را قادر به اتصال به فناوری های بلاک چین و برنامه های دیفای کند.

توجه داشته باشید که زیرساخت اختصاصی ابری انکر(Ankr) در مقایسه با سرویس ‌دهنده‌ های ابر عمومی به طور مستقل عمل کرده و به طور کامل از طریق مراکز داده‌های توزیع‌شده در مکان‌های مختلف کاملاً تأمین می شود تا سطح پایداری و انعطاف‌پذیری آن افزایش پیدا کند.

شبکه انکر(Ankr)در سال 2017 در دانشگاه برکلی در کالیفرنیا به عنوان یک پلت فرم محاسباتی توزیع شده که از فناوری های بلاک چین بهره می برد، راه اندازی شد. چندلر سانگ (Chandler Song) یکی از بنیان گذاران این شرکت به عنوان مهندس در سرویس وب آمازون کار می کرد و در حال حاضر به عنوان مدیرعامل انکر (Ankr)در حال فعالیت است. رایان فانگ (Ryan Fang)، یکی دیگر از بنیان گذاران این شرکت به عنوان سرمایه‌گذار بانکی در مورگان استنلی کار می کرد.

چندلر سانگ در سال 2014 رایان فانگ را با بیت کوین و بلاک چین آشنا کرد و از او خواست تا 22 بیت کوین خریداری کند. در سال 2017، آن بیت کوین ها به سرمایه ای تبدیل شدند که توانست پروژه انکر (Ankr)را تامین مالی کند.

آنها عنوان کردند که رایانش ابری زیرساختی است که می تواند نوآوری جهانی را هدایت کند. این امر آنها را به مأموریتی برای ساخت یک ابر ارزان‌تر و غیرمتمرکز سوق داد.

چه چیزی آنکر(Ankr)  را منحصر به فرد می کند؟

هدف شبکه انکر(Ankr) این است که راه‌حل‌های جدیدی برای فناوری بلاک چین ایجاد کند تا بتواند از قدرت محاسباتی دستگاه‌ها و مراکز داده که بیکار مانده بهره مند گردد.

انکر(Ankr) پلتفرمی است که اقتصاد اشتراکی را امکان پذیر می کند، جایی که هر مشتری می تواند به منابع با نرخ مقرون به صرفه تری دسترسی پیدا کند، در حالی که به شرکت ها نیز توانایی کسب درآمد از قدرت محاسباتی مازاد خود را می دهد. این پلتفرم از این جهت که برای اولین بار از سخت افزار قابل اعتماد استفاده می کند منحصر به فرد است و به همین دلیل سطح بالایی از امنیت را تضمین می کند.