Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
APEIRT
0
0
0
APE
APEUSDT
0
0
0
APE

مختصر از ارز ای پی ای کوین (APE)

  • - ارز دیجیتال ای پی ای کوین با نام شناخته شده ی ApeCoin و نماد اختصاری APE در رتبه 9143# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز APE با قیمت 1.5250767300 تتر و معادل تومانی 103,172 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ای پی ای کوین 0 میباشد.

ای پی ای کوین چیست؟

قیمت لحظه ای ای پی ای کوین: 1.52507 دلار

ای پی ای کوین (ApeCoin) یک رمز راهبری و ابزاری ERC-20 می باشد که برای توانمندسازی یک ساختمان جامعه غیرمتمرکز در خط مقدم وب3 استفاده می گردد. فرهنگ از طریق هنر، بازی، سرگرمی و رویدادها در وب 3 بیان جدیدی پیدا کرده است. احتمالات تأثیر بلاک چین بر فرهنگ آنقدر بی پایان است که هنوز نمی توان همه آنها را پیش بینی کرد. ای پی ای (APE) توکنی است که برای حمایت از آنچه در آینده موجود می باشد ، توسط جامعه کنترل و ساخته شده است. این به عنوان یک لایه پروتکل غیرمتمرکز برای ابتکارات تحت رهبری جامعه عمل می کند که فرهنگ را به سمت ماوراء جهان پیش می برد.

به عنوان لایه پروتکل منبع باز اکوسیستم، ای پی ای کوین (ApeCoin) چندین هدف را دارا می باشد :

حاکمیت: ای پی ای کوین (ApeCoin) نشانه حاکمیت اکوسیستم می باشد که به دارندگان ای پی ای کوین (ApeCoin) اجازه می دهد در ApeCoin DAO شرکت نمایند.

یکسان سازی هزینه ها: ای پی ای کوین (ApeCoin) توکن کاربردی اکوسیستم است که به همه شرکت کنندگان یک ارز مشترک و باز می دهد که می تواند بدون واسطه های متمرکز استفاده گردد.

دسترسی: ای پی ای کوین (ApeCoin) دسترسی به بخش‌های خاصی از اکوسیستم را مانند بازی‌های انحصاری، کالاها، رویدادها و خدمات فراهم می‌کند که در غیر این صورت در دسترس نیستند.

ایجاد انگیزه: ای پی ای کوین (ApeCoin) ابزاری برای توسعه دهندگان شخص ثالث است تا با استفاده از ای پی ای (APE) در خدمات، بازی ها و پروژه های دیگر، در اکوسیستم شرکت نمایند.

مجموع عرضه ای پی ای کوین (ApeCoin) به طور دائم در 1 میلیارد توکن ثابت است. هیچ قابلیت ضرب کردن از طریق رابط قرارداد در معرض نیست، بنابراین کل عرضه هرگز افزایش نخواهد یافت. به طور مشابه، رابط قرارداد هیچ قابلیت سوزاندن توکن را نشان نمی دهد، بنابراین کل عرضه هرگز کاهش نخواهد یافت.