Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ARKUSDT
0
0
0
ARK
ARKIRT
0
0
0
ARK

مختصر از ارز آرک (ARK)

  • - ارز دیجیتال آرک با نام شناخته شده ی Ark و نماد اختصاری ARK در رتبه 459# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ARK با قیمت 0.4079950500 تتر و معادل تومانی 24,399 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز آرک 182,232,782 میباشد.

آرک چیست؟

قیمت لحظه ای آرک: 0.4079950 دلار

شبکه عمومی آرک ARK (APN) که در اوایل سال 2017 راه اندازی گردید، توسط ARK Core پشتیبانی می گردد و آن را به یکی از سریع ترین و مقیاس پذیرترین شبکه های بلاک چین در دسترس امروز تبدیل می نماید. زمان بلوک هشت ثانیه‌ای، تراکنش‌های هوشمند سفارشی آرک (ARK) و قابلیت همکاری داخلی ARK HTLC SmartBridge بین شبکه‌ها، APN در لبه نوآوری بلاک چین می باشد.

شبکه اصلی آرک (ARK) متفاوت از سایر شبکه های ساخته شده بر روی لایه های جداگانه در فضای بلاک چین عمل می نماید. در برخی دیگر از شبکه‌های عمومی، یک لایه ارتباطی پایه با یک پروتکل تشویقی به عنوان پایه‌ای برای برخی از لایه‌های کاربردی غیرمتمرکز ، اعم از ذخیره‌سازی، CPU-as-a-Service، توکن‌سازی، قراردادهای هوشمند یا موارد مشابه عمل می‌نماید. در حالی که فناوری آرک (ARK) از طریق پلاگین‌ها، ماژول‌ها و انواع تراکنش‌ها بسیار قابل توسعه است، شبکه اصلی آرک (ARK) بدون نفخ، نازک و سریع باقی می‌ماند. با استفاده از محصولات آرک (ARK) مانند ARK Deployer، سایر بلاک چین های مبتنی بر آرک (ARK) در اکوسیستم آرک (ARK) ظاهر می شوند تا در صورت لزوم وظایف تخصصی را انجام دهند. سپس این زنجیره‌های جدید ایجاد شده با استفاده از فناوری ARK SmartBridge به شبکه اصلی آرک (ARK) متصل می گردند. شبکه اصلی آرک (ARK) در نظر گرفته شده است تا عملکردهای تخصصی محدودی را تنها در صورت نیاز انجام دهد و شبکه اصلی آرک (ARK) را به عنوان مرکز اکوسیستم آرک (ARK) تسهیل نماید.

در هسته خود، شبکه عمومی آرک (ARK) میزبان یک ارز دیجیتال جهانی به نام آرک (ARK) است که می تواند برای ذخیره و انتقال ارزش، مشابه بیت کوین، اما سریعتر و ارزان تر، استفاده شود. علاوه بر این، آرک (ARK) می‌تواند به‌عنوان یک رسانه متحد کننده مبادله در صورت نیاز در اکوسیستم آرک (ARK) ، به دلیل گستردگی و نقدینگی آن، عمل نماید. با ظهور ماژول ARK Pay و همچنین مشتریان لایت بصری و همیشه در حال تکامل، آرک (ARK) موقعیت خوبی دارد تا شبکه ای موثر برای انتقال ارزش و ذخیره ارزش باشد.