Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ARKMUSDT
0
0
0
ARKM
ARKMIRT
0
0
0
ARKM

مختصر از ارز آرخام (ARKM)

  • - ارز دیجیتال آرخام با نام شناخته شده ی Arkham و نماد اختصاری ARKM در رتبه 9879# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ARKM با قیمت 1.4759430500 تتر و معادل تومانی 102,576 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز آرخام 0 میباشد.

آرخام چیست؟

قیمت لحظه ای آرخام: 1.47594 دلار

درباره رمز ارز ARKM

Measurable Data Token ( میژریبل دیتا توکن – اندازه گیری داده های قابل اندازه گیری ) به اختصارMDT با هدف ایجاد اقتصاد غیرمتمرکز داده ها ایجاد شد

پلتفرم آنالیتیکس تجزیه و تحلیل موجودیت های مختلف، مبادلات، وجوه، نهنگ ها و توکن ها را پوشش می دهد. به عنوان مثال، می توانید دارایی های پورتفولیو، تاریخچه تراکنش ها، جریان های مبادله، روابط شبکه و سایر تجزیه و تحلیل های زنجیره ای را بررسی کنید. صرافی اینتل به هر کسی اجازه می‌دهد تا برچسب‌های آدرس و اطلاعات دیگر را از طریق جایزه، مزایده یا برنامه DATA خریداری و بفروشد.
 
Arkham از یک موتور هوش مصنوعی داخلی با منابع مختلف داده مانند سوابق عمومی، رسانه های اجتماعی، حذف وب و ارسال های کاربر استفاده می کند. داده ها برای برچسب زدن آدرس ها و ارائه تجزیه و تحلیل موجودیت برای ULTRA، الگوریتم هوش مصنوعی شرکت استفاده می شود.
 
پلتفرم Arkham را می توان برای اهداف مختلفی مانند ردیابی وجوه دزدیده شده، شناسایی کلاهبرداران، تأیید طرف مقابل، حسابرسی تراکنش ها، بررسی هک ها و موارد دیگر مورد استفاده قرار داد. Arkham ادعا می کند که پلتفرم آن می تواند با تشویق تحقیقات روی زنجیره به مبارزه با گسترش جرایم و کلاهبرداری های رمزنگاری کمک کند.
 
با این حال، پلتفرم Arkham نگرانی‌های مربوط به حفظ حریم خصوصی را در میان برخی از کاربران و حامیان رمزارزها نیز ایجاد کرده است، که استدلال می‌کنند که نام‌زدایی از بلاک چین، اصول ناشناس بودن و مقاومت در برابر سانسور را که زیربنای جنبش کریپتو است، نقض می‌کند. آرکام از پلتفرم خود دفاع کرده و گفته است که هیچ گونه داده شخصی کاربران را جمع آوری یا ذخیره نمی کند و تنها اطلاعاتی را در دسترس عموم قرار می دهد که می تواند در بلاک چین تأیید شود.