Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ASTRUSDT
0
0
0
ASTR
ASTRIRT
0
0
0
ASTR

مختصر از ارز ای استار (ASTR)

  • - ارز دیجیتال ای استار با نام شناخته شده ی Astar و نماد اختصاری ASTR در رتبه 144# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ASTR با قیمت 0.0697830000 تتر و معادل تومانی 4,293 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز ای استار 5,701,089,524 میباشد.

ای استار چیست؟

قیمت لحظه ای ای استار: 0.0697830 دلار

شبکه ای استار (Astar) یک زیرساخت مقیاس پذیر و قابل همکاری برای Web3.0 می باشد . از آنجایی که شبکه ای استار (Astar) با چارچوب Parity’s Substrate ساخته شده است، می تواند یک پاراچین پولکادوت در آینده باشد که به عنوان یک پلتفرم قرارداد هوشمند مقیاس پذیر نیز عمل می نماید. زنجیره رله پولکادوت، بنا به طراحی، از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی کند. این به ای استار (Astar) این فرصت را می دهد تا این شکاف را پر کند. واضح است که مقیاس پذیری یکی از حیاتی ترین خواسته های توسعه دهندگان dApp است. در حالت ایده‌آل، توسعه‌دهندگان می‌توانند بدون در نظر گرفتن مقیاس‌پذیری آن، هر برنامه‌ای را در شبکه ای استار (Astar) بسازند.
توکن استار توکن ابزاری برای شبکه ای استار (Astar) اسمی باشد که دارای 5 نقش زیر است.
dApps Staking: dApps Staking یک مکانیسم ساده اما قوی است. دارندگان توکن ای استار (Astar) می توانند توکن های ای استار (Astar) را در dApps و همچنین در شبکه به اشتراک بگذارند. با انجام این کار، سهامدار می‌تواند توکن‌های ای استار (Astar) را از جوایز بلوک به دست آورد. علاوه بر آن، توسعه دهندگان dApps نیز می توانند بر اساس نامزدی جوایزی دریافت کنند. به طور کلی، توسعه‌دهندگان اپلیکیشن در شبکه ای استار (Astar) ، توکن‌های استار را با بستن قراردادهای هوشمند یا زیرساخت برای جامعه شبکه ای استار (Astar)  دریافت می نمایند.
NPoS Staking: دارندگان توکن استار همچنین گزینه ای برای اشتراک ای استار (Astar) در شبکه دارند. با انجام این کار، سهامدار جایزه نامزدی را دریافت می کند و شبکه غیرمتمرکزتر می شود.
تراکنش ها: هر تراکنش زنجیره ای مستلزم کارمزد می باشد.
حکومت بر روی زنجیره: توکن استار برای تسهیل فعالیت های حاکمیتی مانند رای گیری و همه پرسی استفاده می گردد.
Layer2:Astar Network یک پلتفرم لایه 1 است که از پیاده سازی لایه 2 پشتیبانی می کند. توسعه دهندگان برنامه Layer2 روی قرارداد هوشمند لایه 1 خود سپرده گذاری می کنند و برنامه های لایه 2 ایجاد می نمایند.