Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ASTROUSDT
0
0
0
ASTRO
ASTROIRT
0
0
0
ASTRO

مختصر از ارز آستروپورت (ASTRO)

  • - ارز دیجیتال آستروپورت با نام شناخته شده ی Astroport و نماد اختصاری ASTRO در رتبه 4737# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ASTRO با قیمت 0.0754712100 تتر و معادل تومانی 4,459 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز آستروپورت 0 میباشد.

آستروپورت چیست؟

قیمت لحظه ای آستروپورت: 0.0754712 دلار

آستروپورت (Astroport) یک AMM نسل بعدی برای Terra می باشد که برای بهبود قیمت گذاری و کارایی تجارت ساخته شده است. قیمت گذاری و کارآیی بهتر باید به آستروپورت (Astroport) کمک کند تا نقدینگی بیشتری جذب کند و قیمت گذاری و کارایی را در یک حلقه خودتقویت کننده بیشتر بهبود بخشد.

 

آستروپورت (Astroport) به کاربران اجازه می دهد تا انواع مختلف استخر را در یک سیستم AMM انتخاب نمایند. هر کسی می‌تواند بدون مجوز وارد شود و توکن‌ها را معامله کند. آستروپورت (Astroport) پیشرفت های برجسته ای را در زمینه مبادلات غیرمتمرکز به ارمغان می آورد: 1. پشتیبانی از انواع مختلف استخر 2. نمودار و تجزیه و تحلیل پیشرفته برای ارائه دهندگان نقدینگی و همچنین معامله گران

 

3. پاداش توکن دوگانه برای ارائه دهندگان نقدینگی 4. ساختار کارمزد مشترک برای تامین کننده نقدینگی و سهامدار 5. سطوح حاکمیتی که سطوح مختلف تعهد و قدرت رای را امکان پذیر می کند.

 

6. تجربه کاربری برجسته و کار طراحی برای اینکه آستروپورت (Astroport) تا حد امکان زیبا و ساده باشد . توکن آسترو (ASTRO) در قلب اکوسیستم آستروپورت (Astroport) قرار دارد و به هماهنگ کردن و همسو کردن انگیزه‌های همه سهامداران درگیر کمک می‌نماید. در نهایت، آستروپورت (Astroport) برای تبدیل شدن به یک مشترک دیجیتالی طراحی شده است که توسط جامعه کاربران و سازندگان آن تحت مالکیت، کنترل، اداره، نگهداری و به روز رسانی می باشد.

 

به عنوان یک نشانه، آسترو (ASTRO) به عنوان ابزاری برای توزیع مقدار و قدرت روی پروتکل/کد آستروپورت (Astroport) ، و همچنین مقدار و قدرت روی هر نمونه عملیاتی خاصی از کد طراحی گردیده است.