Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
ATOMIRT
0
0
0
ATOM
ATOMUSDT
0
0
0
ATOM

مختصر از ارز کازماز (ATOM)

  • - ارز دیجیتال کازماز با نام شناخته شده ی Cosmos و نماد اختصاری ATOM در رتبه 33# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز ATOM با قیمت 6.7504798400 تتر و معادل تومانی 414,360 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کازماز 390,930,671 میباشد.

کازماز چیست؟

قیمت لحظه ای کازماز: 6.75047 دلار

به طور خلاصه می توان گفت کازماز (Cosmos) خود را به عنوان پروژه ای معرفی می کند که برخی از سخت ترین مشکلات صنعت بلاک چین را حل می کند. هدف آن ارائه راه حلی برای پروتکل های اثبات کار کُند، گران، غیرقابل کنترل و مضر برای محیط زیست است.

از دیگر اهداف این پروژه می توان به بلاک چین پیچیده تر و دشوارتر برای توسعه دهندگان به لطف یک چارچوب مدولار که برنامه های غیر متمرکز را حذف می کند، اشاره کرد. نکته آخر اینکه یک پروتکل ارتباطات بین بلاک چینی، ارتباط شبکه های بلاک چین را با یکدیگر آسان می کند و از تکه تکه شدن در صنعت جلوگیری می کند.

ریشه های کازماز (Cosmos) را می توان در سال 2014 یافت، زمانی که Tendermint ، یکی از مشارکت کنندگان اصلی این شبکه تاسیس شد. در سال 2016 ، یک وایت پیپر برای Cosmos منتشر شد - و یک مرحله فروش توکن در سال بعد از آن برگزار شد. توکن های ATOM از طریق الگوریتم ترکیبی اثبات سهام به دست می آیند و به حفظ امنیت Cosmos Hub ، بلاک اصلی این پروژه، کمک می کند. این ارز رمزنگاری شده در مدیریت شبکه نیز نقش دارد.

بنیانگذاران Tendermint-دروازه اکوسیستم کازماز (Cosmos) ، -Jae Kwon ، Zarko Milosevic و Ethan Buchman بودند. اگرچه نامKwon  به عنوان معمار اصلی آن ذکر شده است ، اما در سال 2020 از مدیرعاملی این پروژه کناره گیری کرد. او معتقد است که هنوز بخشی از پروژه است، اما عمدتا بر سایر اقدامات تمرکز دارد. مدیرعامل Tendermint در حال حاضر پنگ ژونگ است. اهداف آنها شامل افزایش تجربه برای توسعه دهندگان، ایجاد یک جامعه مشتاق برای کازماز (Cosmos) و ایجاد منابع آموزشی است تا تعداد بیشتری از مردم از توانایی این شبکه مطلع شوند.

کازماز (Cosmos)  به عنوان "Blockchain 3.0" توصیف می شود - و همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، یک هدف بزرگ این است که اطمینان حاصل شود که زیرساخت آن برای استفاده آسان است. برای این منظور، کیت توسعه نرم افزار  کازماز (Cosmos) بر مدولار تمرکز دارد. این امر اجازه می دهد تا یک شبکه به راحتی با استفاده از تکه های کدی که قبلاً وجود دارد ساخته شود. امید می رود که در دراز مدت، ساخت برنامه های پیچیده آسان تر شود.