Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
AURYIRT
0
0
0
AURY
AURYUSDT
0
0
0
AURY

مختصر از ارز آئوروری (AURY)

  • - ارز دیجیتال آئوروری با نام شناخته شده ی Aurory و نماد اختصاری AURY در رتبه 784# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز AURY با قیمت 0.4845670400 تتر و معادل تومانی 28,723 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز آئوروری 57,490,361 میباشد.

آئوروری چیست؟

قیمت لحظه ای آئوروری: 0.4845670 دلار

آئوروری (Aurory) یک بازی دسکتاپ برای کسب درآمد می باشد که در آن از بازیکنان دعوت می شود تا دنیایی غنی و متنوع را کشف کنند. به سراسر جهان Antik و Cryptos سفر کنند، دو منطقه و بیوم متفاوت، جایی که کاربران با مجموعه وسیعی از NPCها و Nefties ملاقات خواهند کرد. این موجودات جادویی که می‌توان آنها را دریافت کرد یا با آنها داد و ستد کرد، کاربران را از طریق انواع حالت‌های بازی جذاب در این JRPG جذاب همراهی می‌کنند. آئوروری (Aurory) قصد دارد با ایجاد یک پلتفرم آسان برای استفاده برای مبتدیان رمزنگاری، تازه واردان را به روش‌های بدیع، بازیگوش و با ارزش آموزش دهد.

محتوای آموزشی پلتفرم منبع وسیعی از

دانش در مورد مبانی ارزهای دیجیتال - به عنوان مثال نحوه ایجاد کیف پول، انجام تراکنش ها، سهامداری و کشاورزی می باشد . همچنین به آئوروری (Aurory) این امکان را می دهد که کاربران را جذب کند و بتواند حفظ نماید .

پلتفرم - اولین تجربه دلپذیر، استفاده مداوم از یک سیستم را تشویق می کند.

آئوروری (Aurory) یک توکن اکوسیستم چند منظوره می باشد که بازیکنان می توانند از طریق هر دو حالت بازی PvE و PvP و همچنین از طریق شرط بندی به دست آورند. این توکن را می توان از طریق CEX/DEX سنتی و در بازار درون بازی آئوروری (Aurory) معامله کرد. در آینده، به عنوان نشانه حکومتی آئوروری (Aurory) عمل می کند و به دارندگان این امکان را می دهد تا در مورد تصمیمات مهم توسعه بازی رای دهند.