Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
AXSUSDT
0
0
0
AXS
AXSIRT
0
0
0
AXS
Axie Infinity

مختصر از ارز اکسی اینفینیتی (AXS)

  • - ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی با نام شناخته شده ی Axie Infinity و نماد اختصاری AXS در رتبه 80# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز AXS با قیمت 9.5163344000 تتر و معادل تومانی 639,868 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اکسی اینفینیتی 143,152,066 میباشد.

اکسی اینفینیتی چیست؟

قیمت لحظه ای اکسی اینفینیتی: 9.51633 دلار

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) یک معامله و مبارزه مبتنی بر بلاک چین است که تا حدی متعلق به بازیکنان آن است و توسط آنها اداره می شود.

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) با الهام از بازی های محبوب مانند Pokémon و Tamagotchi ، به بازیکنان امکان جمع آوری ، پرورش، نبرد و تجارت موجودات مبتنی بر توکن را می دهد که به Axies معروف هستند.

این محورها می توانند اشکال مختلفی داشته باشند و بیش از 500 قسمت مختلف بدن از جمله قسمت های آبزیان، جانوران، پرندگان، حشرات، گیاهان و خزندگان در دسترس است. قطعات از هر کلاس در چهار مقیاس نادر متفاوت ارائه می شوند: معمولی، نادر، فوق العاده نادر و افسانه ای - و Axies می توانند هر ترکیبی از اعضای بدن را داشته باشند که آنها را بسیار متغیر و اغلب نادر و منحصر به فرد می کند.

هر اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) با ویژگی ها و نقاط قوت مختلف است و می تواند در نبردهای 3v3 وارد شود ، و تیم برنده امتیازات بیشتری (برای افزایش سطح آماری Axie یا تکامل اعضای بدن آنها) به دست می آورد. این محورها را می توان برای تولید فرزندان جدید و منحصر به فرد پرورش داد که می توانند در بازار Axie استفاده یا فروخته شوند.

همچنین اکوسیستم اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) دارای نشان مدیریت منحصر به فرد خود است که به اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) Shards (AXS) معروف است.

Axie Infinity(اکسی اینفینیتی) در سال 2018 توسط Sky Mavis ایجاد شد-توسعه دهنده بازی متمرکز بر فناوری و تیمی که عمدتا در ویتنام مستقر است. این مرکز توسط Trung Nguyen و Aleksander Larsen تاسیس شد.

Trung Nguyen مدیر عامل فعلی این پلتفرم است. Nguyen فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی نرم افزار رایانه است و قبل از تاسیس اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) به عنوان مهندس نرم افزار در Anduin Transactions کار می کرد.

الکساندر لارسن نیز به عنوان یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد عملیاتی این پلتفرم شناخته می شود. لارسن از سال 2017 در زمینه بازی های بلاک چین کار می کند. او قبلاً به عنوان افسر امنیتی اجرایی در سازمان امنیتی دولت نروژ کار می کرد و همچنان به عنوان دبیر هیئت مدیره در اتحاد بازی های بلاک چین فعالیت می کند.

در مجموع، تیم اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) متشکل از 25 کارمند تمام وقت است که بسیاری از آنها تجربه توسعه بازی را دارند.