Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BABYDOGEUSDT
0
0
0
BABYDOGE
BABYDOGEIRT
0
0
0
BABYDOGE
Baby Doge Coin

مختصر از ارز بیبی دوج کوین (BABYDOGE)

  • - ارز دیجیتال بیبی دوج کوین با نام شناخته شده ی Baby Doge Coin و نماد اختصاری BABYDOGE در رتبه 251# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BABYDOGE با قیمت 0.0000000018 تتر و معادل تومانی 0.00010453 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بیبی دوج کوین 143788799573309472 میباشد.

بیبی دوج کوین چیست؟

قیمت لحظه ای بیبی دوج کوین: 0.0000000018 دلار

ارز دیجیتال بیبی دوج (Baby Doge) حدود یک ماه پیش بر روی پلتفرم بایننس عرضه شد و در همین مدت کوتاه توانست طرفداران و هواداران زیادی را سمت خود جذب کند.

دیجیتال بیبی دوج (Baby Doge) که در ژوئن 2021 راه اندازی شد، دارای یک نقشه راه بلندپروازانه است که عبارت است از تلاش‌ های بیشتر برای خیریه حیوانات خانگی، ایجاد NFT،  GameFi و غیره.

هدف بیبی دوج (Baby Doge) تکمیل ویژگی‌های پدر خود یعنی دوج کوین است و در نظر دارد تا با بهبود سرعت معاملات، ایجاد سیستم هوشمند استيكينگ و تورم زدایی، پدر خود یعنی دوج کوین را تحت تاثیر قرار دهد. هدف این ارز دیجیتال در واقع کمک به موسسات خیریه نجات سگ‌های بی‌خانمان است.

مانند سایر ارزهای دیجیتال میم، مشخص نیست که سازندگان و تیم اصلی پشتیبان دیجیتال بیبی دوج (Baby Doge) چه کسانی هستند. این توسعه دهندگان، بیبی دوج (Baby Doge) را با استفاده از زنجیره هوشمند بایننس ایجاد کردند تا اکوسیستمی را به وجود آورند که همچنان با اتریوم سازگار باشد.

همچنین گفتنی است که این ارز دیجیتال از زمان آغاز به کار خود در ژوئن 2021، توانسته جامعه ای متشکل از 250 هزار دارنده توکن، 85 هزار عضو تلگرام، 85 هزار دنبال کننده توییتر و 45000 فالوور اینستاگرام جمع آوری کند.

چه چیزی دیجیتال بیبی دوج (Baby Doge) را منحصر به فرد می کند؟

پروتکل بیبی دوج (Baby Doge) جالب است زیرا به گونه ای طراحی شده است که در طول زمان کمیاب تر می شود. دارندگان بیبی دوج (Baby Doge) به راحتی با نگه داشتن کوین های بیبی دوج (Baby Doge) در کیف پول خود، می توانند کوین های بیبی دوج (Baby Doge) را که به طور خودکار به کیف پول‌شان ارسال می شود، دریافت کنند. مقدار سکه های بیبی دوج (baby doge) در کیف پول شما با هر تراکنش افزایش می یابد زیرا دارندگان بیبی دوج (baby doge) به طور خودکار 5٪ کارمزد از هر تراکنشی را که در اکوسیستم بیبی دوج (Baby Doge) انجام می شود دریافت می کنند. جامعه بیبی دوج (baby doge) از کارمزدهای ایجاد شده در هر تراکنش، کوین ‌های بیشتری دریافت می‌کند.

در مجموع 420 کوادریلیون سکه بیبی دوج (Baby Doge) وجود دارد که در حال حاضر 295 کوادریلیون در گردش است - زیرا 125 کوادریلیون (حدود 30٪) قبلاً با سوزاندن کوین از بین رفته است.

دیجیتال بیبی دوج (Baby Doge) از سه اقدام برای رفع کمبود بیبی دوج (Baby Doge) استفاده می کند: Reflection (افزودن کوین به کیف پول دارندگان)، کسب LP (به عنوان یک جفت نقدینگی در PancakeSwap) اضافه می شود و سوزاندن سکه. از 10٪ کارمزد تراکنش، 5٪ دوباره بین دارندگان بیبی دوج (Baby Doge Coin) توزیع می شود و 5٪ توسط قرارداد به BNB فروخته می شود و به طور خودکار به عنوان یک جفت نقدینگی در Pancake Swap اضافه می شود.

لازم به ذکر است که قیمت بیبی دوج (Baby Doge) در زمان عرضه 0.000000000175 دلار بود و قیمت بیبی دوج (Baby Doge) در 4 ژوئیه 2021 به بالاترین حد خود یعنی 0.000000007695 دلار رسید که نشان دهنده افزایش تقریباً 44 برابری قیمت در کمتر از یک ماه است.