Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BALIRT
0
0
0
BAL
BALUSDT
0
0
0
BAL

مختصر از ارز بالانسر (BAL)

  • - ارز دیجیتال بالانسر با نام شناخته شده ی Balancer و نماد اختصاری BAL در رتبه 282# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BAL با قیمت 3.5561101200 تتر و معادل تومانی 211,029 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بالانسر 56,901,209 میباشد.

بالانسر چیست؟

قیمت لحظه ای بالانسر: 3.55611 دلار

بالانسر (Balancer) یک پروتکل سازنده بازار خودکار با برخی شباهت ها اما تفاوت های بیشتر در مقایسه با Uniswap کاملا غیر متمرکز می باشد. اول اینکه، بالانسر (Balancer) از 8 توکن برای یک استخر نقدینگی پشتیبانی می کند در حالی که Uniswap فقط از 2 توکن پشتیبانی می کند. ثانیا، هر ارز را می توان وزن کرد، بنابراین نیازی نیست که اطمینان حاصل کنید که ارزش دلاری هر ارز در استخر برابر با کاری است که Uniswap انجام می دهد، که برای بازارسازان راحت می باشد اما  منجر به تغییر نرخ های متفاوت برای رفتارهای خرید ارسال فروش می گردد . در آخر، برخلاف Uniswap کاملا غیر متمرکز، خالق استخر نقدینگی بالانسر (Balancer) این امتیاز را دارد که کارمزد معاملات را تغییر دهد (0.0001٪ -10٪). همه ارائه دهندگان نقدینگی از نظر بازدهی درآمد یکسانی دارند. بالانسر (Balancer) توکن بال (BAL) و طرح حاکمیتی خود را منتشر کرده است که هدف آن تشویق ارائه دهندگان نقدینگی و سایر مشارکت کنندگان اکوسیستم است. گزارش های حسابرسی بالانسر (Balancer) توسط Trail of Bits و Consensys Diligence ارائه می شود.

A Balancer Pool یک بازارساز خودکار با ویژگی‌های کلیدی خاصی است که باعث می‌شود به‌عنوان یک سبد وزنی متعادل کننده و حسگر قیمت عمل کند.

بالانسر (Balancer) مفهوم صندوق شاخص را تغییر می دهد: به جای پرداخت کارمزد به مدیران پرتفوی برای متعادل کردن مجدد پرتفوی خود، کارمزد معامله گران را دریافت می کنید که با دنبال کردن فرصت های آربیتراژ، پرتفوی شما را مجدداً متعادل می نمایند .

متعادل کننده بر اساس یک سطح N بعدی خاص است که یک تابع هزینه را برای مبادله هر جفت توکن موجود در یک Balancer Pool تعریف می کند. این رویکرد اولین بار توسط V. Buterin که توسط Alan Lu تعمیم داده شد، توصیف شد. و توسط برنامه محبوب Uniswap برای بازارسازی ثابت شده است.