Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BBSUSDT
0
0
0
BBS
BBSIRT
0
0
0
BBS
BBS( Network)

مختصر از ارز بی بی اس نتوورک (BBS)

  • - ارز دیجیتال بی بی اس نتوورک با نام شناخته شده ی BBS( Network) و نماد اختصاری BBS در رتبه 2168# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BBS با قیمت 0.0149802500 تتر و معادل تومانی 1,013 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بی بی اس نتوورک 101,578,614,878 میباشد.

بی بی اس نتوورک چیست؟

قیمت لحظه ای بی بی اس نتوورک: 0.014980250 دلار

بی بی اس نتورک (BBS) یک شبکه عمومی از تابلوهای پیام به هم پیوسته می باشد. هر پست به‌عنوان یک NFT منحصربه‌فرد روی زنجیره ذخیره میگردد، و رمز بی بی اس نتورک (BBS) را می‌توان برای اجاره آگهی‌های واقعی مرتبط با آن (مانند بنرهای روی پست‌ها) در سراسر شبکه استفاده کرد. توکن های بی بی اس (BBS) همچنین می توانند برای کنترل استانداردهای شبکه و هدایت توسعه محصول مورد استفاده قرار گیرند. 50٪ از توکن های بی بی اس (BBS) بر اساس سطح فعالیت کاربر ثبت شده آنها به بی بی اس (BBS) ها پرداخت می شود. به یک معنا، بی بی اس (BBS) را می توان به یک "Public Reddit" تشبیه کرد، که در چندین دامنه توزیع شده است تا از سانسور متمرکز جلوگیری کند، در حالی که اثر شبکه و باز بودن آن برای هر کسی حفظ می گردد.

به کاربران نهایی بی بی اس (BBS) بر اساس مشارکت آنها و همچنین برای نفوذ قدیمی آنها در رسانه های اجتماعی پاداش داده می شود که انگیزه مهاجرت تأثیرگذاران از پلتفرم های موجود به بی بی اس (BBS) است. درآمدها به طور خودکار بین ناشر پست، مدیر هیئت مدیره و مالک قبلی NFT توزیع می‌شود - این امر باعث تشویق همسویی سالم منافع در سطح جامعه بین همه سهامداران میگردد. نسخه پیش از راه اندازی اولین بی بی اس (BBS) در حال حاضر در bbs.market و همچنین دامنه های دیگر آزمایشی است.

توکن بی بی اس (BBS) روش پرداخت استانداردی است که توسط همه بی بی اس (BBS) در شبکه برای NFT و خریدهای تبلیغاتی پذیرفته شده است و از قابلیت همکاری مالی بین گره‌ها و یک سیستم مشوق مشترک اطمینان می‌دهد. دارندگان توکن بی بی اس (BBS) از طریق BBS DAO مانند تخصیص منابع (پاداش)، نقشه راه محصول (ویژگی ها) و توکنومیک بی بی اس (BBS) (صدور و سوزاندن) کنترل کاملی بر پروژه را دارا می باشند.