Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BEAMIRT
0
0
0
BEAM
BEAMUSDT
0
0
0
BEAM

مختصر از ارز بیم (BEAM)

  • - ارز دیجیتال بیم با نام شناخته شده ی Beam و نماد اختصاری BEAM در رتبه 992# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BEAM با قیمت 0.0853208800 تتر و معادل تومانی 5,940 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بیم 150,753,560 میباشد.

بیم چیست؟

قیمت لحظه ای بیم: 0.0853208 دلار

بیم (Beam) یک ارز دیجیتال مبتنی بر پروتکل MimbleWimble با حفظ حریم خصوصی، جایگزینی و مقیاس پذیری قوی می باشد . همه تراکنش های بیم (Beam) به طور پیش فرض خصوصی هستند. گره‌های جدیدی که به شبکه می‌پیوندند نیازی به همگام‌سازی کل تاریخچه تراکنش ندارند، یعنی می‌توانند رکوردهای تاریخچه فشرده و هدرهای بلوک وضعیت سیستم را فقط برای رسیدن به همگام‌سازی سریع درخواست نمایند. بیم (Beam) یک ارز دیجیتال جدید می باشد که سعی در پیاده سازی MimbleWimble دارد و از ابتدا در C ++ نوشته شده است. در مقایسه با عرضه نامحدود Grin، بیم (Beam) با بازده چرخه ای نصف شده محدود است.

 

آدرس های کاربران همیشه محرمانه نگه داشته می شود و هرگز در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی گیرد. کاربران دسترسی کامل و کنترل بر حریم خصوصی خود دارند، تصمیم می گیرند که چه کسی می تواند به اطلاعات آنها دسترسی داشته باشد و چه چیزی مجاز به دیدن می باشد.

 

بیم (Beam) از انواع مختلف تراکنش های سفارشی مانند escrow، swaps اتمی و تراکنش های با زمان قفل پشتیبانی می کند. در طول پنج سال اول وجود بیم (Beam) ، علاوه بر پاداش ماینر، برای هر بلوک استخراج شده، سکه های اضافی منتشر می گردد. به آن سکه های اضافی خزانه داری می گویند. در سال اول، پاداش ماینر 80 سکه در هر بلوک و انتشار خزانه 20 سکه در هر بلوک است. در سال های 2 تا 5، پاداش ماینر 40 سکه در هر بلوک و انتشار خزانه داری 10 سکه در هر بلوک می باشد. انتشار خزانه پس از 5 سال متوقف می شود.