Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BEETSIRT
0
0
0
BEETS
BEETSUSDT
0
0
0
BEETS

مختصر از ارز بیتهوون اکس (BEETS)

  • - ارز دیجیتال بیتهوون اکس با نام شناخته شده ی Beethoven X و نماد اختصاری BEETS در رتبه 4386# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BEETS با قیمت 0.0439840300 تتر و معادل تومانی 2,977 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بیتهوون اکس 0 میباشد.

بیتهوون اکس چیست؟

قیمت لحظه ای بیتهوون اکس: 0.0439840 دلار

بتهوون اکس (Beethoven X) قصد دارد یک پلتفرم سرمایه گذاری غیرمتمرکز یک مرحله ای در Fantom Opera باشد.

 

بتهوون اکس (Beethoven X) استراتژی های سرمایه گذاری غیرمتمرکز جدیدی را ارائه می دهد. بتهوون اکس (Beethoven X) که بر روی Balancer V2 ساخته شده است، اولین پروتکل AMM نسل بعدی در Fantom می باشد.

 

بتهوون اکس (Beethoven X) تجربه معاملاتی سبک Uniswap را فراهم می نماید تا امکان معامله از یک توکن به دیگری را فراهم کند. در پشت صحنه، روتر سفارش هوشمند (SOR) به طور هوشمند نقدینگی را از چندین استخر تامین می کند تا به طور خودکار بهترین قیمت موجود را از همه استخرهای موجود کشف کند.

 

استخرهای سرمایه گذاری وزنی مفهوم صندوق شاخص را بر سر آن قرار می دهند: به جای پرداخت کارمزد به مدیران پرتفوی برای متعادل کردن مجدد پرتفوی خود، کارمزدی را از معامله گران دریافت می کنید که با دنبال کردن فرصت های آربیتراژ، پرتفوی شما را مجدداً متعادل می کنند. هر استخر می تواند تا 8 توکن مختلف داشته باشد، که در آن به هر توکن وزنی اختصاص داده می شود که تعیین می کند چه کسری از استخر توسط هر دارایی تشکیل شده است.

 

برای دارایی‌های خاصی که انتظار می‌رود به طور مداوم با برابری نزدیک معامله شوند (به عنوان مثال انواع مختلف استیبل کوین‌ها یا مصنوعی)، تیم از StableSwap AMM استفاده می‌کند که توسط Curve رایج شده است. این استخرها امکان معاملات بزرگتر این دارایی ها را قبل از مواجهه با تاثیر قیمت قابل توجه فراهم می نمایند.

 

هزینه های پروتکل بین سهامداران نقدینگی توزیع می گردد. نقدینگی را در یکی از استخرهای وزنی 80/20 BEETS فراهم کنید تا سهم خود را از 30 درصد هزینه پروتکل به دست آورید. هر جا که امکان داشته باشد، بتهوون اکس (Beethoven X) کارمزدهای پروتکلی را برای تراکنش‌ها معرفی می‌کند که 30 درصد از هزینه‌ها برای خرید بی ای ای تی اس (BEETS) از بازار آزاد و توزیع مجدد آن در Liquidity Stakers استفاده می‌گردد. 50٪ از هزینه های پروتکل برای ایجاد یک خزانه داری متنوع تحت کنترل DAO استفاده می شود.

 

توکن بی ای ای تی اس (BEETS) نشانه حاکمیتی برای پروتکل بتهوون اکس (Beethoven X) می باشد. علاوه بر این، سهامداران نقدینگی بی ای ای تی اس (BEETS) بخشی از کارمزد پروتکل را در آینده نزدیک دریافت خواهند کرد. بی ای ای تی اس (BEETS) دارای حداکثر عرضه 250,000,000 می باشد.