Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BELIRT
0
0
0
BEL
BELUSDT
0
0
0
BEL
Bella Protocol

مختصر از ارز بلا پروتکل (BEL)

  • - ارز دیجیتال بلا پروتکل با نام شناخته شده ی Bella Protocol و نماد اختصاری BEL در رتبه 608# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BEL با قیمت 0.8549603900 تتر و معادل تومانی 51,636 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بلا پروتکل 65,000,000 میباشد.

بلا پروتکل چیست؟

قیمت لحظه ای بلا پروتکل: 0.8549603 دلار

بلا پروتکل (Bella) پلتفرمی می باشد که مجموعه ای از محصولات DeFi را ارائه می دهد که برای ساده تر و در دسترس تر کردن بانکداری رمزنگاری طراحی شده اند. هدف این پروتکل ایجاد تجربه کاربری بهتر با حذف کارمزد بالا و مشکلات تراکنش کند است که می تواند بر برخی از پلتفرم های بلاک چین تأثیر بگذارد - در حالی که به طور همزمان تجربه کاربر را از طریق پورتال هوشمند DeFi ساده شده خود بهبود می بخشد.

 

ویژگی استخر هوشمند بلا (Bella) به کاربران این امکان را می دهد تا به بهترین بازده موجود در بازار DeFi دسترسی داشته باشند، در حالی که از هزینه های گاز تقریباً صفر سود می برند – زیرا این هزینه ها مستقیماً توسط پلتفرم یارانه می شوند.

 

این پروژه در سپتامبر 2020 به عنوان اولین پروژه توزیع شده از طریق پلتفرم Launchpool بایننس راه اندازی گردید و سرمایه گذاری های چندین شرکت برجسته از جمله Arrington XRP Capital و Ledger Capital را تضمین کرد.

 

بلا پروتکل (Bella) توسط تیم ARPA ساخته شده است، یک راه حل لایه 2 مبتنی بر بلاک چین برای محاسبات حفظ حریم خصوصی می باشد. توکن بل (BEL) یک جزء ضروری از اکوسیستم بلا پروتکل (Bella) می باشد و به عنوان یک توکن پاداش عمل می کند که به دارندگان اجازه می دهد در مدیریت پلتفرم شرکت کنند.

 

از بل (BEL) می توان برای پاداش های کارمزد از شبکه، دریافت تخفیف های انحصاری روی محصولات بلا پروتکل (Bella) (مانند ابزار Robo-Avisor) و برای کسب جوایز شرط بندی استفاده کرد.