Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BETAIRT
0
0
0
BETA
BETAUSDT
0
0
0
BETA

مختصر از ارز بتا فایننس (BETA)

  • - ارز دیجیتال بتا فایننس با نام شناخته شده ی Beta Finance و نماد اختصاری BETA در رتبه 552# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BETA با قیمت 0.0896477200 تتر و معادل تومانی 6,064 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بتا فایننس 798,484,848 میباشد.

بتا فایننس چیست؟

قیمت لحظه ای بتا فایننس: 0.0896477 دلار

بتا فایننس (Beta Finance) یک بازار پول بدون مجوز برای استقراض، وام دادن و کوتاه کردن دارایی های رمزنگاری می باشد . این بدان معنی می باشد که هر کسی در هر زمان می تواند یک بازار پول برای هر دارایی رمزنگاری ایجاد نماید.
ماموریت بتا فایننس (Beta Finance) این است که نوسانات موجود در DeFi را با توسعه زیرساخت های حیاتی و ابزارهای کاربر برای تسهیل کارایی بازار جبران نماید. بتا فایننس (Beta Finance) از اخلاق DeFi یعنی "Open Finance برای همه" دفاع می کند و به دنبال تعریف مجدد مالی با ارائه یک بلوک اساسی در DeFi است که پروژه های آینده بر اساس آن ساخته خواهند شد.
بتا فایننس (Beta Finance) پروتکلی است که به کاربران DeFi امکان می‌دهد به بازار پولی مقیاس‌پذیر و قابل دسترسی دسترسی داشته باشند که در آن توکن‌ها می‌توانند بدون مجوز و خودکار فهرست شوند، و همچنین به یک ابزار فروش کوتاه‌مدت موثر و با استفاده آسان تبدیل شوند . ما کاربران را تشویق می‌کنیم تا با پروتکل ما تعامل داشته باشند و از استراتژی‌های DeFi جدید استفاده کنند که اکنون با یک راه‌حل کوتاه فروش در زنجیره در دسترس و فهرست‌بندی بدون مجوز امکان‌پذیر است. بتا فایننس (Beta Finance)  در ابتدا در اتریوم Mainnet فعال خواهد شد و قصد دارد تا مدت کوتاهی بعد به راه‌حل‌های لایه 1 و لایه 2 اضافه شود.
دارندگان توکن بتا فایننس (Beta Finance) می توانند از توکن بتا فایننس (Beta Finance) برای رای دادن در مورد پیشنهادهای انجمن استفاده نمایند که پروتکل مالی بتا فایننس (Beta Finance) را اصلاح، ارتقا و بهبود می بخشد. برای اینکه هر تغییری ایجاد شود، باید از نظر تعداد توکن‌های بتا فایننس (Beta Finance) ، اکثریت آرا وجود داشته باشد. استیکرهای توکن‌های بتا فایننس (Beta Finance) نیز به عنوان پشتیبان برای رویدادهای کمبود پروتکل عمل می‌کنند و در ازای آن، بین سهامداران توکن بتا توزیع میگردد.