Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BIFIIRT
0
0
0
BIFI
BIFIUSDT
0
0
0
BIFI
Beefy Finance

مختصر از ارز بیفای.فایننس (BIFI)

  • - ارز دیجیتال بیفای.فایننس با نام شناخته شده ی Beefy Finance و نماد اختصاری BIFI در رتبه 772# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BIFI با قیمت 368.8706225800 تتر و معادل تومانی 21,790,155 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بیفای.فایننس 80,000 میباشد.

بیفای.فایننس چیست؟

قیمت لحظه ای بیفای.فایننس: 368.8706 دلار

بیفای فایننس (Beefy Finance) یک پلتفرم غیرمتمرکز و چند زنجیره ای بهینه ساز بازده می باشد که به کاربران خود اجازه می دهد سود مرکب از دارایی های رمزنگاری خود را کسب نمایند.

 

 بیفای فایننس (Beefy Finance) از طریق مجموعه‌ای از استراتژی‌های سرمایه‌گذاری که با قراردادهای هوشمند تضمین و اجرا می‌شوند، به‌طور خودکار پاداش‌های کاربر را از استخرهای نقدینگی مختلف (LPs)، پروژه‌های بازارسازی خودکار (AMM)، و سایر فرصت‌های کشاورزی بازدهی در اکوسیستم DeFi به حداکثر می‌رساند.

 

محصول اصلی ارائه شده توسط بیفای فایننس Beefy Finance «Vaults» هستند که کاربران توکن‌های رمزنگاری خود را در آن به اشتراک می‌گذارند. استراتژی سرمایه‌گذاری مرتبط با خزانه خاص، به‌طور خودکار مقدار توکن سپرده‌شده آن‌ها را با ترکیب توکن‌های پاداش مزرعه با بازده دلخواه به دارایی اولیه سپرده‌شده‌شان افزایش می‌دهد. علیرغم نامی که 'Vault' نشان می دهد، وجوه کاربران هرگز در هیچ صندوقی در بیفای فایننس (Beefy Finance) قفل نمی شود: کاربران همیشه می توانند در هر لحظه از زمان برداشت کنند.

 

برنامه های DeFi از این نظر منحصر به فرد هستند که بدون مجوز و غیرقابل اعتماد هستند، به این معنی که هر کسی که کیف پول پشتیبانی شده ای دارد می تواند بدون نیاز به واسطه مورد اعتماد با آنها تعامل داشته باشد. در حالی که کاربران دارای وجوهی هستند که در یک خزانه سرمایه گذاری شده اند، آنها 100٪ کنترل رمزنگاری خود را حفظ می کنند.

 

با وجود تمام مخازن مستقر در هر بلاک چین، بیفای فایننس (Beefy Finance) توکن حاکمیتی بومی خود، $BIFI را در هسته خود دارد. درآمد پلتفرم از درصد کمی از کل سود خزانه ایجاد می شود و بین کسانی که $BIFI سهام دارند توزیع می گردد. عرضه $BIFI در 80000 توکن محدود گردیده است.