Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BNBIRT
0
0
0
BNB
BNBUSDT
0
0
0
BNB

مختصر از ارز بایننس کوین (BNB)

  • - ارز دیجیتال بایننس کوین با نام شناخته شده ی Binance Coin و نماد اختصاری BNB در رتبه 4# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BNB با قیمت 576.2279815600 تتر و معادل تومانی 35,997,350 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بایننس کوین 147,583,492 میباشد.

بایننس کوین چیست؟

قیمت لحظه ای بایننس کوین: 576.2279 دلار

بایننس کوین (Binance coin) یک ارز رمزنگاری شده است که توسط صرافی بایننس منتشر شده و با نماد BNB معامله می شود.، صرافی بایننس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان است که از بیش از 1.4 میلیون تراکنش در ثانیه پشتیبانی می کند.

بایننس کوین (Binance coin) روی بلاک چین اتریوم با استاندارد ERC 20 اجرا می شود، اما از آن زمان به کوین بومی بایننس کوین (Binance coin) چین تبدیل شد.

این کوین در جریان عرضه اولیه سکه (ICO) در جولای 2017 راه اندازی شد و حداکثر 200 میلیون توکن BNB دارد.

بایننس کوین (Binance coin) حدود 10 درصد یا 20 میلیون توکن BNB به سرمایه گذاران فرشته، 40 درصد یا 80 میلیون توکن به تیم موسس و 50 درصد باقی مانده باقی مانده یا 100 میلیون توکن را به شرکت کنندگان مختلف از طریق فرآیند ICO ارائه کرد.

تقریباً نیمی از بودجه جمع آوری شده در طول فرآیند ICO برای استفاده در برند تجاری و بازاریابی بایننس کوین  (Binance coin) مورد استفاده قرار گرفت، در حالی که حدود یک سوم آن برای ساخت پلتفرم بایننس (Binance) و ارتقاء اکوسیستم بایننس استفاده شد.

BNB در ابتدا مبتنی بر شبکه اتریوم (Eth)بود اما در حال حاضر ارز بومی بلاک چین بایننس (binance) یعنی بایننس چین است.

در ماه آگوست 2021 ، BNB چهارمین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار بود و پس از بیت کوین (BTC)، اتریوم (Eth) و USD Tether  قرار گرفت.

اگرچه در ابتدا 100 میلیون توکن بایننس کوین (Binance coin) در فرآیند ICO ارائه شد، اما میزان عرضه کنونی کمتر است. هر سه ماه، بایننس از یک پنجم سود خود برای خرید مجدد و از بین بردن یا سوزاندن دائمی بایننس کوین های (Binance coin) موجود در خزانه خود استفاده می کند.

بایننس کوین (Binance coin) مرتباً این فرآیندهای سوزاندن را انجام داده است. آخرین فرآیند سوزاندن BNB در 15 آوریل 2021 رخ داد، زمانی که بایننس کوین (Binance coin) در مجموع 1،099،888 BNB ، معادل 595،314،380 دلار توکن خود را سوزاند. در حال حاضر، کل عرضه BNB از 170،532،825 به 169،432،937 کاهش یافته است.

بایننس کوین (Binance coin) به عنوان یک ابزار سودمند برای کاهش کارمزدهای معاملاتی در سال 2017 ایجاد شد. اما از آن زمان، کاربردهای آن در برنامه های متعدد بر روی تعداد زیادی از سیستم عامل ها گسترش یافته است.

برای پرداخت کارمزد تراکنش ها در Binance.com ،Binance DEX و Binance Chain استفاده می شود.

همچنین این توکن می تواند برای پرداخت ها در مکان هایی مانند Crypto.com ، Monetha و HTC) رزرو اقامتگاه های مسافرتی (در سایت هایی مانند TravelbyBit ، Trip.io و Travala.com) ؛ برای اهداف سرگرمی (هدایای مجازی ، بسته های کارت ، قرعه کشی) ؛ پرداخت هزینه خدمات آنلاین (BitTorrent ، Canva ، Storm) ؛ و حتی برای اهداف مالی (گرفتن وام در ETHLend یا سرمایه گذاری در Moeda) استفاده شود.

همچنین می توانید از بایننس کوین ها (Binance coin) برای سرمایه گذاری در ICO های خاصی که از طریق برنامه Launchpad بایننس فهرست شده اند استفاده کنید. لیست ارزهای رمزنگاری شده جدید در صرافی طریق وجود دارد و استفاده از بایننس کوین (Binance coin) بازار بی نظیری را برای معامله در انواع توکن های مجازی تثبیت شده و جدید ایجاد می کند.