Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BNTIRT
0
0
0
BNT
BNTUSDT
0
0
0
BNT

مختصر از ارز بانکور (BNT)

  • - ارز دیجیتال بانکور با نام شناخته شده ی Bancor و نماد اختصاری BNT در رتبه 444# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BNT با قیمت 0.8702593600 تتر و معادل تومانی 58,808 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بانکور 131,333,421 میباشد.

بانکور چیست؟

قیمت لحظه ای بانکور: 0.8702593 دلار

بنکور (Bancor) متشکل از یک سری قراردادهای هوشمند است که تبدیل زنجیره ای توکن ها را مدیریت می کند. این پروتکل تبدیل توکن ها را بدون نیاز به صرافی تسهیل می کند. قراردادهای هوشمند این پروتکل مدیریت استخرهای نقدینگی که توکن های مختلف موجود در شبکه را به هم متصل می کنند بر عهده دارد.

توکن اصلی مورد استفاده در این شبکه Bancor Network Token یاBNT است. در حال حاضر، بنکور (Bancor) وUniswap پیشتازان این روند جدید دیفای هستند.

بنکور (Bancor) توسط Eyal Hertzog، Yudi Levi، و Galia و Guy Benartzi در سال 2017 راه اندازی شد. این ارز به لطف جان مینارد کینز که 76 سال پیش این کلمه را برای توصیف یک ارز فراملی ابداع کرد، " بنکور (Bancor)" نامگذاری شد.

چه چیزی بنکور (Bancor) را منحصر به فرد می کند؟

بنکور (Bancor) تبدیل یکپارچه توکن های مورد استفاده در شبکه را امکان پذیر می کند و این امر نیاز به صرافی یا پلتفرم های شخص ثالث را از بین می برد. این پروتکل همچنین چندین استخر خودگردان را برای توکن های پشتیبانی شده توسط شبکه حفظ می کند.

منحصر به فرد بودن بنکور (Bancor) در هدف آنها برای ایجاد نقدینگی برای آلت کوین ها و پاداش دادن به ارائه دهندگان نقدینگی است. این پروتکل به طور یکنواخت توکن های ارز دیجیتال مختلف را بدون دخالت شخص ثالث به توکن های دیگر، از جمله آنهایی که روی بلاک چین های دیگر اجرا می شوند، تبدیل می کند.

ایجاد توکن های هوشمند توسط بنکور (Bancor) اولین موردی است که از طریق فناوری بلاک چین ساخته شده است. هدف اصلی این پروتکل برای ایجاد توکن های هوشمند، ارائه راه حلی پایدار برای مشکلات نقدینگی است و از این رو آن را از سایر بازارسازان متمایز می کند.