Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BNXUSDT
0
0
0
BNX
BNXIRT
0
0
0
BNX

مختصر از ارز باینری اکس (BNX)

  • - ارز دیجیتال باینری اکس با نام شناخته شده ی BinaryX و نماد اختصاری BNX در رتبه 3023# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BNX با قیمت 1.3833377400 تتر و معادل تومانی 83,607 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز باینری اکس 0 میباشد.

باینری اکس چیست؟

قیمت لحظه ای باینری اکس: 1.38333 دلار

سایبر دراگون (Cyber ​​Dragon) یک بازی آنلاین مبتنی بر BSC می باشد. بازیکنان می توانند شخصیت بسازند، کپی ها را به چالش بکشند و آیتم های کمیاب را غارت نمایند. چالش نهایی شکست دادن رئیس نهایی، اژدهای سایبری می باشد . توکن های پرداخت شده توسط همه بازیکنان به دارایی های خانه گنج اژدهای سایبری تبدیل می شود. با شکست دادن اژدها جوایز خانه گنج اژدها را دریافت می کند. سایبر دراگون (Cyber ​​Dragon) دوباره متولد و قوی تر می گردد، ثروت خانه گنج را افزایش می دهد و منتظر می ماند تا بازیکنان دوباره به چالش کشیده شوند.

 توکن‌های حاکمیت سایبر دراگون (Cyber ​​Dragon) ، دارندگان توکن بی ان اکس (BNX) می‌توانند در حکمرانی جامعه و حق رای در تصمیم‌گیری‌های اصلی بازی شرکت نمایند. در عین حال، نگه داشتن توکن‌های بی ان اکس (BNX) می‌تواند ایردراپ‌های معمولی طلا را نیز دریافت کند. برخی از عملیات های کلیدی بازی نیاز به مصرف توکن های بی ان اکس (BNX) ، مانند ایجاد قهرمانان، جعل تجهیزات کمیاب، به چالش کشیدن سیاهچال

سایبر دراگون (Cyber ​​Dragon) و برخی از سیاه چال های برتر دارند. راه های دریافت توکن های بی ان اکس (BNX): خرید از صرافی ها، به چالش کشیدن سیاه چال های خاص در بازی و شرکت در سایر محصولات DeFi BinaryX می باشد . بیشتر بی ان اکس (BNX) پرداخت شده توسط کاربران در بازی برای تعیین جوایز رویداد استفاده می گردد و به کاربران بازگردانده می شود.