Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BOOUSDT
0
0
0
BOO
BOOIRT
0
0
0
BOO

مختصر از ارز اسپوکی سواپ (BOO)

  • - ارز دیجیتال اسپوکی سواپ با نام شناخته شده ی SpookySwap و نماد اختصاری BOO در رتبه 942# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BOO با قیمت 1.5986126700 تتر و معادل تومانی 111,237 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اسپوکی سواپ 9,390,930 میباشد.

اسپوکی سواپ چیست؟

قیمت لحظه ای اسپوکی سواپ: 1.59861 دلار

اسپوکی سواپ (SpookySwap) یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) بازارسازی خودکار (AMM) برای شبکه Fantom Opera می باشد . متفاوت از سایر DEX ها، ما با توکن بی او او (BOO) خود به عنوان یک توکن حاکمیتی، مزارع متنوع، پل ساخته شده، سفارشات محدود و خدمات کاربر محور، روی ایجاد یک پایه قوی سرمایه گذاری کرده ایم.

سوآپ توکن در اسپوکی سواپ (SpookySwap) یک راه ساده برای مبادله یک توکن با دیگری از طریق استخرهای نقدینگی خودکار می باشد. در اسپوکی (Spooky) ، می توانید با قیمت بازار معامله کنید، یا قیمت خاصی را برای یک سفارش محدود تعیین کنید که می تواند شبانه روزی راه اندازی گردد!

افزودن نقدینگی به مشارکت‌کننده اجازه می‌دهد تا از جفت‌هایی که ارائه کرده است، 0.2% کارمزد مبادله دریافت کند. کاربران می توانند نقدینگی را تامین کنند و از طریق افزودن نقدینگی در اینجا شروع به کسب کارمزد کنند. نقدینگی اگر در مزارع سرمایه گذاری شود، می تواند پاداش های بیشتری (BOOs) کسب کند!

پل اسپوکی سواپ (SpookySwap) از انتقال توکن ها از اتریوم، BSC، Arbitrum، Avalanche و Polygon به Fantom و بالعکس پشتیبانی می کند.

توکن اسپوکی سواپ (SpookySwap) ، بی او او (BOO) ، یک توکن حکومتی می باشد و در آینده بخشی از هزینه های پروتکل را دریافت خواهد کرد.