Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BSVIRT
0
0
0
BSV
BSVUSDT
0
0
0
BSV

مختصر از ارز بیت کوین اس وی (BSV)

  • - ارز دیجیتال بیت کوین اس وی با نام شناخته شده ی Bitcoin SV و نماد اختصاری BSV در رتبه 79# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BSV با قیمت 43.4424487100 تتر و معادل تومانی 2,673,541 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز بیت کوین اس وی 19,718,491 میباشد.

بیت کوین اس وی چیست؟

قیمت لحظه ای بیت کوین اس وی: 43.4424 دلار

بیت کوین اس وی (BSV) پس از هارد فورک بلاک چین بیت کوین کش (BCH) در سال 2018 پدیدار شد که آن نیز یک سال قبل از بلاک چین BTC فورک شده بود.

هدف بیت کوین اس وی (BSV) تحقق دیدگاه اصلی طراحی و پروتکل بیت کوین است که در وایت پیپر ساتوشی ناکاموتو، نرم افزار کلاینت اولیه بیت کوین و نوشته های شناخته شده ساتوشی توضیح داده شده است. هدف بیت کوین اس وی (BSV) ارائه مقیاس پذیری و پایداری مطابق با توصیف اصلی بیت کوین به عنوان یک سیستم نقدی الکترونیکی همتا به همتا، و همچنین ارائه یک شبکه داده توزیع شده است که می تواند از برنامه های بلاک چین پیشرفته در سطح سازمانی پشتیبانی کند.

برای این منظور، محدودیت‌های اندازه بلاک مصنوعی را حذف کرده و دستورات اسکریپت و سایر قابلیت‌های فنی را که به‌طور تاریخی توسط توسعه‌دهندگان پروتکل بلاک‌چین BTC غیرفعال یا محدود شده بودند، دوباره فعال کرده است. این امر به شبکه اجازه می‌دهد تا ده‌ها هزار تراکنش در ثانیه را پردازش کند، در حالی که کارمزدهای تراکنش بسیار پایین برای پرداخت‌های خرد را حفظ می‌کند، و علاوه بر آن قابلیت‌های پیشرفته‌ای مانند توکن‌ها، قراردادهای هوشمند، محاسبات و سایر موارد استفاده از داده را ارائه می‌دهد.

شرکت فناوری بلاک چین nChain نرم افزار نود بیت کوین اس وی (BSV) را توسعه داده و به طور مرتب به روز رسانی های این پروتکل را ارائه می دهد که عملکرد پروتکل اصلی بیت کوین را بازیابی می کند. اکنون nChain تیم زیرساخت بیت کوین اس وی (BSV) را فراهم می کند که به پیشرفت نرم افزار نود و سایر ابزارهای زیرساختی برای شبکه بیت کوین اس وی (BSV) ادامه می دهد.

کریگ رایت (Craig Wright)، دانشمند ارشد nChain، که ادعا می‌کند ساتوشی ناکاموتو است، از زمان جدایی بین BCH و بیت کوین اس وی (BSV) در سال 2018، پس از پیشنهاد تغییرات پروتکل بحث‌برانگیز توسط چندین توسعه‌دهنده BCH، از حامیان بیت کوین اس وی (BSV) بوده است.

کالوین آیر (Calvin Ayre) که یک کارآفرین است نیز از مدافعان بیت کوین اس وی (BSV) است و مرتباً به دنبال فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شرکت‌ها و پروژه‌هایی است که بر روی بلاک چین ساخته می‌شوند.

چه چیزی بیت کوین اس وی (BSV) را منحصر به فرد می کند؟

بیت کوین اس وی (BSV) با سایر نسخه های بیت کوین در پایبندی به پروتکل اصلی بیت کوین و تمرکز بر تحقق چشم انداز شبکه بیت کوین که در وایت پیپر بیت کوین و سایر نوشته های شناخته شده ساتوشی ناکاموتو مشخص شده است متفاوت است. بر خلاف BTC که در حال حاضر در درجه اول به عنوان یک سرمایه گذاری یا ذخیره ارزش عمل می کند، بیت کوین اس وی (BSV) قصد دارد یک پلتفرم بلاک چین مقیاس پذیر و قابل استفاده برای پرداخت های کارآمد و برنامه های داده توزیع شده برای مصرف کنندگان، شرکت ها و کاربران دولتی ارائه دهد.

به لطف اندازه بلوک نامحدود خود، بیت کوین اس وی (BSV) می تواند برای پاسخگویی به نیروهای بازار و پاسخگویی به خواسته های هر برنامه کاربردی و شبکه پرداخت بدون توسل به راه حل های لایه دوم مقیاس شود. در سال 2021، شبکه بیت کوین اس وی (BSV) اولین بلاک های در سطح گیگابایت (1000+ مگابایت) جهان را استخراج کرد - که در آگوست 2021 به 2 گیگابایت رسید. انتظار می‌رود ظرفیت بلاک شبکه بیت کوین اس وی (BSV) برای پشتیبانی از حجم تراکنش‌ها و موارد استفاده از داده بیشتر به رشد خود ادامه دهد.