Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BTRSTUSDT
0
0
0
BTRST
BTRSTIRT
0
0
0
BTRST

مختصر از ارز برین تراست (BTRST)

  • - ارز دیجیتال برین تراست با نام شناخته شده ی Braintrust و نماد اختصاری BTRST در رتبه 324# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BTRST با قیمت 0.5374638600 تتر و معادل تومانی 33,082 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز برین تراست 234,044,807 میباشد.

برین تراست چیست؟

قیمت لحظه ای برین تراست: 0.5374638 دلار

مریت سرکل (Merit Circle) در حال ایجاد یک سازمان مستقل غیرمتمرکز می باشد که فرصت‌هایی را برای کسب درآمد از طریق بازی برای افرادی که می‌خواهند به ساخت متاورس کمک کنند، ایجاد می‌نماید. این کار از طریق پلتفرم

مریت سرکل (Merit Circle) انجام می‌گردد، که میزبان فرصت‌های بورس تحصیلی، فرصت‌های آموزشی و هر چیزی است که یک فرد در سفر خود به سمت یک گیمر درآمدزا در متاورس نیاز دارد.

Merit Circle DAO از یک DAO اصلی تشکیل شده است که بر بسیاری از subDAO ها حاکم است که به عنوان شاخک در سراسر صنعت Play-to-Earn عمل می نمایند. این پروتکل توسط احزاب و افراد مستقل مختلف از طریق حاکمیتی که توسط دارندگان توکن ام سی (MC) پشتیبانی می‌گردد، حفظ می‌شود.

برین تراست (BTRST) : شبکه استعدادهای غیرمتمرکز می باشد. برین تراست (BTRST) یک شبکه استعدادهای غیرمتمرکز می باشد که بازار کار منسوخ و پراکنده ما را با بازاری مایع و کنترل شده الگوریتمی که توسط مشارکت کنندگان شبکه اداره می شود، جایگزین می نماید. این شبکه بر روی بلاک چین اتریوم با یک توکن بومی به نام برین تراست (BTRST) اجرا می‌شود که کاربران با معرفی و استفاده از مشتریان (تقاضا) و استعداد (عرضه) به شبکه کسب درآمد می نمایند. علاوه بر این، مشتریان از برین تراست (BTRST) برای ارتقای آگهی های شغلی خود استفاده می کنند و استعدادها از برین تراست (BTRST) برای ارتقای پیشنهادات خود یا گذراندن دوره هایی برای ارتقاء مهارت های خود استفاده می نمایند. در نهایت، با انشعاب پروتکل حاکمیت Compound، ما یک سیستم تک توکن و یک رای را فعال کرده‌ایم که به دارندگان توکن کنترل متناسبی بر نحوه اداره شبکه می‌دهد. این استفاده از توکن های بومی انگیزه های قوی برای مشتریان و استعدادها برای استفاده از شبکه و مشارکت در اداره شبکه ایجاد می نماید. ما از این همسویی انگیزشی به عنوان اقتصاد مالکیت یاد می کنیم.

 

برین تراست (BTRST) یک شبکه غیرمتمرکز زنده و خودگردان با ده ها هزار شرکت کننده استعداد و صدها شرکت Fortune 1000 است که در زمان نگارش این مقاله، هر ماه میلیون ها دلار تراکنش را پردازش می کنند. تمام توسعه و نگهداری شبکه توسط یک شبکه جهانی از مشارکت کنندگان در شبکه برین تراست (BTRST) انجام گردیده است. توکن برین تراست (BTRST) در 1 سپتامبر 2021 با استفاده از استاندارد ERC-20 در شبکه اصلی اتریوم راه اندازی گردید. این توکن به کل حاکمیت شبکه غیرمتمرکز قدرت می دهد و جامعه را برای ایجاد شبکه از طریق ارجاع مشتریان و همچنین غربالگری استعدادهای جدید تشویق می کند. دارای عرضه ثابت 250 میلیون توکن است، به این معنی که تعداد کل توکن های در گردش هرگز نمی تواند از این مقدار فراتر رود.