Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
BZZUSDT
0
0
0
BZZ
BZZIRT
0
0
0
BZZ

مختصر از ارز اسوارم (BZZ)

  • - ارز دیجیتال اسوارم با نام شناخته شده ی Swarm و نماد اختصاری BZZ در رتبه 807# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز BZZ با قیمت 0.5438707400 تتر و معادل تومانی 36,794 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز اسوارم 52,600,661 میباشد.

اسوارم چیست؟

قیمت لحظه ای اسوارم: 0.5438707 دلار

اسوارم (Swarm) یک سیستم ذخیره سازی و ارتباط غیرمتمرکز برای یک جامعه دیجیتال مستقل می باشد .

اسوارم (Swarm) سیستمی از گره های شبکه نظیر به نظیر است که یک سرویس ذخیره سازی و ارتباط غیرمتمرکز ایجاد می نماید. این سیستم به دلیل یک سیستم مشوق داخلی که از طریق قراردادهای هوشمند در بلاک چین اتریوم اعمال می شود، از نظر اقتصادی خودپایدار است.

ماموریت اسوارم (Swarm) شکل دادن آینده به سمت یک جامعه جهانی خودمختار و بازارهای باز بدون مجوز با ارائه زیرساخت لایه پایه مقیاس پذیر برای اینترنت غیرمتمرکز می باشد . چشم انداز اسوارم (Swarm) این است که بلاک چین را با ذخیره سازی و ارتباطات همتا به همتا گسترش دهد تا رایانه جهانی را که می تواند به عنوان یک سیستم عامل و محیط استقرار برای برنامه های غیرمتمرکز عمل کند، محقق نماید.

اسوارم (Swarm) تداوم خدمات و انعطاف پذیری در برابر قطع شبکه یا حملات انکار هدفمند سرویس را فراهم می نماید. اسوارم (Swarm) به عنوان بستری برای انتشار بدون مجوز، آزادی اطلاعات را تقویت می کند. اسوارم (Swarm) با ویژگی‌های استثنایی حریم خصوصی خود مانند مرور ناشناس، ذخیره‌سازی غیرقابل ردیابی، پیام‌های غیرقابل ردیابی و فرمت‌های نمایش فایل که هیچ ابرداده‌ای درز نمی‌کند، به تقاضای فزاینده برای امنیت در وب پاسخ می‌دهد.