Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CAKEIRT
0
0
0
CAKE
CAKEUSDT
0
0
0
CAKE

مختصر از ارز پنکیک سواپ (CAKE)

  • - ارز دیجیتال پنکیک سواپ با نام شناخته شده ی PancakeSwap و نماد اختصاری CAKE در رتبه 109# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CAKE با قیمت 2.6504746000 تتر و معادل تومانی 157,352 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز پنکیک سواپ 262,181,564 میباشد.

پنکیک سواپ چیست؟

قیمت لحظه ای پنکیک سواپ: 2.65047 دلار

پنکیک سواپ (PancakeSwap) یک بازار ساز خودکار (AMM) است - یک برنامه مالی غیر متمرکز (DeFi) که به کاربران اجازه می دهد تا توکن ها را مبادله کنند، نقدینگی خود را از طریق فارمینگ فراهم کرده و در عوض کارمزد دریافت کنند.

پنکیک سواپ (PancakeSwap) در سپتامبر 2020 راه اندازی شد و یک صرافی غیر متمرکز برای مبادله توکن BEP20 در زنجیره هوشمند بایننس است. پنکیک سواپ (PancakeSwap) از یک مدل بازار ساز خودکار استفاده می کند که در آن کاربران در برابر یک استخر نقدینگی معامله می کنند. این استخرها توسط کاربرانی پر می شود که وجوه خود را به صندوق واریز می کنند و در عوض توکن های ارائه دهنده نقدینگی (LP) دریافت می کنند.

این توکن ها بعداً می توانند برای بازپس گیری سهم خود از استخر و همچنین بخشی از کارمزدهای معاملات استفاده شوند. این توکن های LP با نام FLIP شناخته می شوند. پنکیک سواپ (PancakeSwap) همچنین به کاربران اجازه می دهد تا توکن های اضافی مانند CAKE و SYRUP را فارم کنند. در این فارم، کاربران می توانند توکن های LP را واریز کرده وکیک ( CAKE) پاداش بگیرند.

پنکیک سواپ (PancakeSwap) یک صرافی غیر متمرکز مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس (DEX) است که توسط توسعه دهندگان ناشناس با اشتیاق ظاهری به پنکیک ها راه اندازی شد.

چه چیزی پنکیک سواپ (PancakeSwap) را منحصر به فرد می کند؟

پنکیک سواپ (PancakeSwap) از یک مدل بازار ساز خودکار استفاده می کند، به این معنی که هیچ کتاب سفارشی وجود ندارد و به جای آن از استخرهای نقدینگی استفاده می شود. یک کاربر می تواند با تبدیل شدن به نقدینگی، درآمد کسب کند. با افزودن توکن های خود به استخر نقدینگی، آنها می توانند توکن LP را فارم کنند و برای کسب پاداش، کیک (CAKE) خود را به اشتراک بگذارند. آنها همچنین می توانند شانس خود را با قرعه کشی ها و نشانه های غیرقابل تعویض امتحان کنند.

توکن کیک (CAKE) پنکیک سواپ (PancakeSwap) یک کد BEP20 است که در ابتدا در Binance Smart Chain راه اندازی شد. وظیفه اصلی کیک (CAKE) ایجاد انگیزه برای استخر نقدینگی به پلتفرم پنکیک سواپ (PancakeSwap) است.