Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CELRIRT
0
0
0
CELR
CELRUSDT
0
0
0
CELR
Celer Network

مختصر از ارز سلر نتورک (CELR)

  • - ارز دیجیتال سلر نتورک با نام شناخته شده ی Celer Network و نماد اختصاری CELR در رتبه 313# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CELR با قیمت 0.0169382700 تتر و معادل تومانی 1,041 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز سلر نتورک 7,743,424,107 میباشد.

سلر نتورک چیست؟

قیمت لحظه ای سلر نتورک: 0.016938270 دلار

سلر نتورک (Celer) یک پلت فرم مقیاس پذیر لایه 2 منسجم با پشتیبانی چند زنجیره ای و متقابل می باشد . با ترکیب State Channel و Layer-2 Rollup با هم، سلر نتورک (Celer) به عنوان یک پلتفرم برای پاسخگویی به مجموعه متنوعی از برنامه‌ها مانند پرداخت خرد، DeFi و بازی در یک فضای معاوضه مقیاس‌پذیری پیچیده عمل می‌نماید: فوکوس در زمان واقعی تأخیر کم، توان عملیاتی بالا یا کم هزینه موارد زیر فناوری کلیدی سلر نتورک (Celer) می باشند. کانال ایالت سلر نتورک (Celer) تسویه تراکنش فوری، تعامل بلادرنگ و پل زدن بدون اصطکاک دارایی های چند زنجیره ای و چند لایه را ارائه می نماید. Celer Rollup با عمل به عنوان یک زنجیره مجزا و سریعتر با پیوند قوی با بلاک چین لایه 1، بلاک چین لایه 1 را افزایش می دهد تا "قدرت امنیتی" را از بلاک چین لایه 1 بگیرد. این زنجیره ترکیبی لایه 2 جداگانه محاسبات را انجام می دهد و داده ها را ذخیره می نماید. با این حال، «ردیابی اجرا» شامل دستورالعمل‌های مربوط به انتقال حالت زنجیره (یعنی «calldata») و وضعیت زنجیره بسیار فشرده (یعنی «stateroot») به طور مداوم به زنجیره لایه 1 ارسال می‌گردد. با تمام این ردیابی‌های اجرا، هر زمان که نیاز باشد، می‌توان از لایه 1 برای تأیید اینکه آیا انتقال حالت در لایه 2 معتبر است یا خیر و هرگونه تلاش مخرب در لایه 2 را متوقف کرد. مجموعه سلر نتورک (Celer)  برای حل چالش مقیاس پذیری در L1 برای طیف گسترده ای از سناریوهای کاربردی با تمرکز اولیه بر برنامه های DeFi مناسب می باشد.

شبکه نگهبان ایالتی (SGN) یک زیرساخت خدمات L2 غیرمتمرکز می باشد. این اهداف متعددی را برای عملکرد روان پلت فرم Celer L2 انجام می دهد. اول، به عنوان یک سرویس غیرمتمرکز "برج دیده بان" عمل می کند که تضمین می کند وضعیت کاربران در شبکه کانال ایالتی سلر نتورک (Celer) به طور ایمن ذخیره می گردد و در صورت آفلاین بودن کاربران به هرگونه تسویه L1 پاسخ می دهد. دوم، به عنوان یک لایه تولید کننده بلوک غیرمتمرکز برای Celer Rollup عمل می کند تا از سطح بالایی از زنده بودن، انتخاب تولید کننده بلوک سازگار با انگیزه و در نهایت لایه امنیتی اضافی اطمینان حاصل نماید.

توکن سلر نتورک (Celer) توکن ابزاری است که برای شرکت در شبکه نگهبان دولتی و ارائه خدمات مختلف لایه 2 برای کاربران سلر نتورک (Celer) لازم می باشد .