Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CEREUSDT
0
0
0
CERE
CEREIRT
0
0
0
CERE

مختصر از ارز سر نتورک (CERE)

  • - ارز دیجیتال سر نتورک با نام شناخته شده ی Cere Network و نماد اختصاری CERE در رتبه 650# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CERE با قیمت 0.0059669600 تتر و معادل تومانی 414 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز سر نتورک 6,939,923,952 میباشد.

سر نتورک چیست؟

قیمت لحظه ای سر نتورک: 0.005966960 دلار

ابر داده غیرمتمرکز سر Cere (DDC) سطح اکوسیستم های داده را از نظر حریم خصوصی، انطباق، قابلیت همکاری و چابکی به سطح جدیدی ارتقا می دهد. این به شرکت ها اجازه می دهد تا به طور کامل از با ارزش ترین دارایی خود - مشتریان خود - استفاده نمایند.

پلتفرم غیرمتمرکز داده ابری سر (Cere) ، با فناوری اشتراک‌گذاری داده رمزگذاری‌شده چند جانبه، پتانسیل شگفت‌انگیز تحویل دارایی‌های امن را باز می‌کند، جایی که فقط طرفداران NFT می‌توانند از تجربه کامل محتوای پشتیبانی شده NFT لذت ببرند.

سر (Cere) یک راه حل فناوری پیشرفته و اثبات شده در بلاک چین برای پلتفرم های دنیای واقعی و رمزارز ارائه خواهد کرد. بازار NFT مستقیماً با رسانه های اجتماعی ادغام می شود و امکان پذیرش فوق العاده را فراهم می کند. قرارداد جدید حق امتیاز NFT ما استانداردی برای توزیع مستقیم درآمد ذینفعان در دنیای واقعی خواهد بود.

توکن سر (Cere) در اصل سه هدف را در شبکه انجام می دهد: ابزار SaaS-DeFi، اجماع اثبات سهام و حاکمیت شبکه.

SaaS DeFi Utility: به عنوان توکن ابزار اصلی که یک پلتفرم غیرمتمرکز داده ابری متحول کننده و چارچوب SaaS DeFi را تامین می کند و همچنین بازار سر (Cere) را تقویت می کند.

مشارکت اجماع: توکن‌های سر (Cere) را می‌توان توسط اعتبارسنجی‌ها و اپراتورهای گره به اشتراک گذاشت، که از طریق صدور توکن‌های اضافی سر (Cere) ، انگیزه و پاداش دریافت می‌کنند تا به نفع سر (Cere) عمل نمایند.

حاکمیت شبکه: توکن های سر (Cere) حق رای را اعطا می کنند که از طریق آن بنیاد سر (Cere) و شرکت کنندگان اکوسیستم سر (Cere) در مورد عملکرد و توسعه آینده شبکه تصمیم می گیرند.