Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CFGIRT
0
0
0
CFG
CFGUSDT
0
0
0
CFG

مختصر از ارز سانتریفیوژ (CFG)

  • - ارز دیجیتال سانتریفیوژ با نام شناخته شده ی Centrifuge و نماد اختصاری CFG در رتبه 226# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CFG با قیمت 0.4581048500 تتر و معادل تومانی 28,155 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز سانتریفیوژ 494,550,573 میباشد.

سانتریفیوژ چیست؟

قیمت لحظه ای سانتریفیوژ: 0.4581048 دلار

سانتریفیوژ (CFG) ، DeFi دنیای واقعی، باز کردن قفل نقدینگی برای دارایی های دنیای واقعی می باشد . سانتریفیوژ (CFG) شبکه ای است که دسترسی به سرمایه سریع و ارزان را برای مشاغل کوچک و بازدهی پایدار را برای سرمایه گذاران فراهم می نماید. Tinlake برنامه سرمایه گذاری سانتریفیوژ (CFG) است که به عنوان یک بازار باز از استخرهای دارایی در دنیای واقعی عمل می کند. سرمایه گذاران می توانند از طریق استخرهای ارائه شده توسط Asset Originators نگاهی بیندازند و در مواردی که برای آنها کار می کند سرمایه گذاری نمایند. زنجیره سانتریفیوژ (CFG)  خانه دارایی های دنیای واقعی (RWA) در زنجیره می باشد . این یک بلاک چین اثبات سهام است که بر روی Substrate ساخته شده است که به کاربران امکان می دهد دارایی های خود را به عنوان توکن های غیر قابل تعویض (NFT) روی زنجیره بیاورند. این نقطه شروع برای باز کردن قفل تامین مالی برای هر نوع دارایی از طریق DeFi است. زنجیره سانتریفیوژ (CFG) به اتریوم متصل شده است، اما از توکن بومی خود - توکن سانتریفیوژ (CFG) استفاده می کند. سانتریفیوژ (CFG) دارایی‌های دنیای واقعی را به DeFi ("مالی غیرمتمرکز") متصل می‌کند تا هزینه سرمایه برای SMEها را کاهش دهد و منبع بازدهی پایداری را برای سرمایه‌گذاران DeFi فراهم کند که با دارایی‌های کریپتو فرار مرتبط نیست.

سی اف جی (CFG) سیستم سانتریفیوژ (CFG)  توکن بومی می باشد که چارچوب مورد نیاز برای اجرای پلتفرم را فراهم می کند. دارای ابزار زیر است:

حاکمیت: دارندگان سی اف جی (CFG) از طریق رای گیری زنجیره ای در حکمرانی شرکت می کنند.

کارمزد تراکنش: کارمزدهای تراکنش در سی اف جی (CFG) توسط کاربران برای موارد زیر پرداخت می شود: achors، ضرب NFT، تراکنش های تامین مالی Tinlake و بسیاری از قابلیت های دیگر

جوایز برای پذیرش سانتریفیوژ (CFG) : کاربران سانتریفیوژ (CFG)  تشویق می شوند تا از طریق پاداش سی اف جی (CFG) برای پلتفرم ارزش قائل شوند.

امنیت زنجیره ای: کاربران برای تراکنش ها در سی اف جی (CFG) هزینه پرداخت می نمایند.