Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CHRIRT
0
0
0
CHR
CHRUSDT
0
0
0
CHR

مختصر از ارز کرومیا (CHR)

  • - ارز دیجیتال کرومیا با نام شناخته شده ی Chromia و نماد اختصاری CHR در رتبه 226# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CHR با قیمت 0.2690479400 تتر و معادل تومانی 16,175 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کرومیا 832,405,668 میباشد.

کرومیا چیست؟

قیمت لحظه ای کرومیا: 0.2690479 دلار

کرومیا (Chromia) یک بلاک چین عمومی متن باز است که توسط شرکت سوئدی Chromaway AB طراحی شده است. توکن Chroma (CHR) در می 2019 راه‌اندازی شد. فناوری پشت بلاک چین کرومیا (Chromia) از فناوری به نام «Postchain» اقتباس شده است، راه حلی که توسط Chromaway AB برای مشتریان نهادی ارائه شده است.

بلاک چین کرومیا (Chromia) یک لایه مستقل و همچنین یک راهکار لایه دو سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است.این برنامه برای بهبود برنامه های غیر متمرکز موجود طراحی شده است و امکان ایجاد نسل بعدی برنامه های غیر متمرکز را با ارائه مقیاس پذیری، بهبود مدیریت داده ها و ساختارهای هزینه قابل تنظیم فراهم می کند.

این بلاک چین از معماری منحصر به فردی به نام بلاک چین رابطه ای و همچنین از یک زبان برنامه نویسی سفارشی به نام Rell استفاده می کند. Rell برای کدنویسی طراحی شده و عملکردی مشابه SQL دارد و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از امنیت و تغییر ناپذیری بلاک چین در هنگام ذخیره و مدیریت داده ها با کارایی یک پایگاه داده رابطه ای استفاده کنند.

هر برنامه غیر متمرکزی که روی کرومیا (Chromia) اجرا می‌شود، روی زنجیره جانبی خودش که ریشه در بلاک چین اصلی دارد، کار می‌کند. این امر به هر برنامه ای اجازه می دهد تا کارآمدتر باشد و به هر توسعه دهنده آزادی انتخاب از بین ساختارهای مختلف هزینه را می دهد. به عنوان مثال، یک برنامه ممکن است از کاربران بخواهد کارمزد تراکنش ها را در CHR بپردازند (مشابه نحوه کار اتریوم یا بیت کوین)، در حالی که برنامه دیگری می تواند به اندازه کافی CHR را برای ذخیره قدرت محاسباتی در اختیار بگذارد و به خود کاربران اجازه دهد تا تراکنش های نامحدود را بدون پرداخت هیچ هزینه ای انجام دهند.

کرومیا (Chromia) در حال حاضر طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی را بر دارد و از زنجیره خود به عنوان یک لایه ذخیره سازی غیرمتمرکز استفاده می کند و از پیشرفت های لایه 2 خود استفاده می کند.

تیم اصلی کرومیا (Chromia) متشکل از کهنه‌کاران صنعت یعنی  Or Perelman، Henrik Hjelte و Alex Mizrahi است. هر سه نفر ریشه‌های عمیقی در فضای ارز دیجیتال دارند که به روزهای اولیه بیت‌کوین و اتریوم بازمی‌گردد. برای مثال، Mizrahi چندین مقاله آکادمیک در مورد اجماع اثبات سهام منتشر کرده و همچنین یکی از چهره‌های کلیدی پشت Colored Coins بود، Colored Coins یکی از اولین پروژه‌هایی است که ایده «توکن‌ها» را توسعه داد که بعدها توسط اتریوم مطرح شد.