Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CHZUSDT
0
0
0
CHZ
CHZIRT
0
0
0
CHZ

مختصر از ارز چیلیز (CHZ)

  • - ارز دیجیتال چیلیز با نام شناخته شده ی Chiliz و نماد اختصاری CHZ در رتبه 98# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CHZ با قیمت 0.0794593100 تتر و معادل تومانی 4,887 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز چیلیز 8,888,289,967 میباشد.

چیلیز چیست؟

قیمت لحظه ای چیلیز: 0.0794593 دلار

چیلیز (Chiliz) ارز دیجیتال پیشرو برای ورزش و سرگرمی توسط ارائه‌دهنده فین تک مستقر در مالتا است. این پلتفرم سرگرمی ورزشی مبتنی بر بلاک چین Socios است که به کاربران امکان می دهد در مدیریت برندهای ورزشی مورد علاقه خود شرکت کنند. چندین توکن فن توسط Socios.com نمونه ای از آن هستند. برای باشگاه‌ها و انجمن‌های ورزشی، توکن‌های هوادار راهی برای ارتباط با طرفدارانشان و باز کردن جریان‌های درآمد جدید ارائه می‌دهند.

به عنوان مثال، هواداران می توانند از طریق نظرسنجی ها، مانند پیام هایی که کاپیتان باید روی بازوبند خود ببندد، شرکت کرده و بر تصمیمات مربوط به باشگاه تأثیر بگذارند. این شرکت قصد دارد فاصله بین طرفداران فعال و منفعل را پر کند. چیلیز (Chiliz) با برخی از بزرگ ترین موسسات ورزشی در جهان همکاری کرده است، مانند: باشگاه بارسلونا، منچسترسیتی، یوونتوس، و پاری سن ژرمن. همچنین با UFC و سازمان های بازی شراکتمی کند. با خرید چیلیز (Chiliz) ، طرفداران به توکن های مختلف فن دسترسی پیدا می کنند و به معنای واقعی کلمه در باشگاه خود سهام دارند.

چیلیز (Chiliz) توسط الکساندر دریفوس (Alexandre Dreyfus)، مدیرعامل فعلی آن تاسیس شد. Dreyfus بیش از 20 سال تجربه در تاسیس و رشد شرکت های مبتنی بر وب دارد. به عنوان مثال، او Webcity، یک راهنمای سفر تعاملی و Winamax و Chilipoker، هر دو پروژه پوکر آنلاین، را قبل از تأسیس چیلیز (Chiliz) در سال 2017 توسعه داد. هدف او با این شرکت این است که «در مأموریت خود سخت‌تر از همیشه کار کنیم تا به طور کامل Fan Tokens را ایجاد کنیم.

چه چیزی چیلیز Chiliz (CHZ) را منحصر به فرد می کند؟

هر سازمان ورزشی که از فناوری چیلیز (Chiliz) استفاده می‌کند، دارای تعداد محدودی از توکن‌های هوادار است که در یک FTO اولیه (ارائه توکن فن) ارائه می‌شوند. این توکن‌ها بر اساس اولویت اول ارائه می‌شوند و قیمت افتتاحیه و ارزش بازار کاملاً رقیق‌شده توسط چیلیزChiliz از قبل اعلام شده است. توکن بومی چیلیز (Chiliz) برای خرید توکن های فن استفاده می شود و به عنوان ارز داخلی پلتفرم عمل می کند. سپس طرفداران می توانند با توکن های فن خود در پلتفرم Socios رأی دهند، فرآیندی که با استفاده از قراردادهای هوشمند امکان پذیر شده است. باشگاه ها میزان نفوذ هواداران را تعیین می کنند. تصمیم‌گیری‌ها می‌تواند از طرح‌های جدید پیراهن گرفته تا تصمیم‌گیری در مورد تطابق تیم در بازی‌های نمایشگاهی متغیر باشد.