Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CLVIRT
0
0
0
CLV
CLVUSDT
0
0
0
CLV
Clover Finance

مختصر از ارز کلاور فایننس (CLV)

  • - ارز دیجیتال کلاور فایننس با نام شناخته شده ی Clover Finance و نماد اختصاری CLV در رتبه 600# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CLV با قیمت 0.0710185400 تتر و معادل تومانی 4,289 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کلاور فایننس 803,717,460 میباشد.

کلاور فایننس چیست؟

قیمت لحظه ای کلاور فایننس: 0.0710185 دلار

کلاور فایننس (Clover) یک پاراچین مبتنی بر بستر Polkadot می باشد . کلاور فایننس (Clover) متعهد به ارائه زیرساخت بلاک چین با استفاده آسان و ایجاد یک پلتفرم زیرساخت جامع یک مرحله ای است که هدف آن کاهش آستانه و هزینه برای توسعه دهندگان می باشد.

 

کلاور فایننس (Clover) یک سیستم عامل بلاک چین می باشد که شامل لایه ذخیره سازی، لایه قرارداد هوشمند، لایه پروتکل Defi و لایه eApp است، به طور دقیق:

 

لایه ذخیره سازی: لایه پروتکل ذخیره سازی از ذخیره سازی توزیع شده داده های dApp پشتیبانی می کند. پروتکل های پشتیبانی شده IPFS، AR، CRUST و غیره هستند.

 

لایه قرارداد هوشمند: از استقرار زنجیره ای یک مرحله ای و تماس های dApp پشتیبانی می کند. کلاور فایننس (Clover) یک API سازگار با Web3 ارائه می‌کند و dApp‌های web3 موجود را می‌توان بدون نیاز به تغییر به کلاور فایننس (Clover) منتقل کرد.

 

لایه پروتکل Defi: از پروتکل های اصلی Defi مانند Swap، Lending، Insurance و غیره پشتیبانی می کند. همچنین بستری را فراهم می کند که توسعه دهندگان بتوانند پروتکل های Defi خود را بسازند. همچنین کلاور فایننس (Clover) یک کامپایلر قرارداد هوشمند drag-drop را ارائه می‌کند که استفاده آسان، بدون نقص و قابل کامپایل در WASM است.

 

لایه eApp: از تکامل از dApp به eApp (برنامه خارجی) پشتیبانی می کند. توسعه‌دهندگان می‌توانند بدون نیاز به ماشین‌ها، نام‌های دامنه یا پهنای باند شبکه، eApp خود را به راحتی در کلاور فایننس (Clover) بسازند و مستقر کنند.

 

با ساختن روی Substrate، کلاور فایننس (Clover) می‌تواند از قابلیت‌های گسترده‌ای که Substrate در خارج از جعبه ارائه می‌کند، به جای نیاز به ساختن آنها از ابتدا استفاده نماید. این قابلیت‌ها شامل شبکه‌های همتا به همتا، مکانیسم‌های اجماع، عملکرد حاکمیتی، پیاده‌سازی EVM و موارد دیگر می باشد.