Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
COMPUSDT
0
0
0
COMP
COMPIRT
0
0
0
COMP

مختصر از ارز کامپوند (COMP)

  • - ارز دیجیتال کامپوند با نام شناخته شده ی Compound و نماد اختصاری COMP در رتبه 143# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز COMP با قیمت 56.1817781500 تتر و معادل تومانی 3,328,748 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کامپوند 8,248,137 میباشد.

کامپوند چیست؟

قیمت لحظه ای کامپوند: 56.1817 دلار

کامپوند (Compound) یک پروتکل نرخ بهره الگوریتمی و مستقل می باشد که برای توسعه دهندگان ساخته شده است تا قفل جهانی از برنامه های مالی باز را باز نماید. به عنوان یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi)، ترکیب (COMP) قادر است چندین دارایی رمزنگاری را به منظور ارائه خدمات مالی مختلف وثیقه نماید. این امکان استقراض و وام دهی کاملا غیر متمرکز و مستقل را فراهم می کند.

کامپوند (Compound) یک دارایی ERC-20 است که به مدیریت جامعه پروتکل کامپوند (Compound) قدرت می دهد. دارندگان توکن کامپوند (Compound) و نمایندگان آنها در مورد تغییرات پروتکل بحث می کنند، پیشنهاد می دهند و رای می دهند. با قرار دادن کامپوند (Compound) مستقیماً در دست کاربران و برنامه های کاربردی، یک اکوسیستم بزرگ به طور فزاینده ای قادر خواهد بود پروتکل را ارتقا دهد و به طور جمعی برای سرپرستی تشویق می شوند پروتکل به آینده با حکمرانی خوب می باشد.

کامپوند (Compound) برای اتصال وام دهندگان با وام گیرندگان با استفاده از ترکیبی از قراردادهای هوشمند قدرتمند که مستقیماً بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شوند طراحی گردیده و دو نوع کاربر کامپوند (Compound) وجود دارد: وام گیرندگان - کاربرانی که وثیقه ارزهای دیجیتال را در کامپوند (Compound) ارسال می کنند و سپس مجاز به قرض گرفتن سایر ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده توسط کامپوند (Compound) می باشند . در درصدی از ارزش ارسال شده وام دهندگان – کاربرانی که ارز دیجیتال خود را به استخرهای وام دهی که وام گیرندگان از آنها وام می گیرند سپرده می کنند. وام دهندگان بابت ارز دیجیتالی که سپرده گذاری می کنند، سود دریافت می نمایند.