Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CREAMUSDT
0
0
0
CREAM
CREAMIRT
0
0
0
CREAM
Cream Finance

مختصر از ارز سی آر ای ای ام فایننس (CREAM)

  • - ارز دیجیتال سی آر ای ای ام فایننس با نام شناخته شده ی Cream Finance و نماد اختصاری CREAM در رتبه 475# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CREAM با قیمت 49.4867743100 تتر و معادل تومانی 3,347,661 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز سی آر ای ای ام فایننس 1,855,659 میباشد.

سی آر ای ای ام فایننس چیست؟

قیمت لحظه ای سی آر ای ای ام فایننس: 49.4867 دلار

سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance) یک پروتکل وام دهی غیرمتمرکز DeFi برای افراد، موسسات و پروتکل ها به منظور دسترسی به خدمات مالی است. بخشی از اکوسیستم yearn.financeیعنی سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance) یک پروتکل بلاک چین آگنوستیک بدون مجوز و متن باز است که به کاربران اتریوم Binance Smart Chain Polygon و Fantom خدمات ارائه می دهد.

کاربرانی که به صورت غیر فعال اتر یا wBTC را در اختیار دارند می توانند دارایی های خود را در سی آر ای ای ام (C.R.E.A.M) سپرده گذاری کنند.

پروتکل سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance)  به عنوان یک فورک Compound Finance ایجاد شده است.

سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance) متن باز، بدون مجوز و مبتنی بر بلاک چین است و برای توسعه شبکه خود به کاربران ییلد فارمینگ ارائه می دهد.

این پروژه (که مخفف عبارت Crypto Runs Everything Around Me است) به طور غیرمنتظره در شبکه اتریوم در 3 آگوست 2020 از طریق استخر نقدینگی YOLO راه اندازی شد و در سپتامبر 2020 در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) فعال شد.

 توکن سی آر ای ای ام (CREAM) به کاربران این امکان را می‌دهد تا وام بدهند، قرض بگیرند، دارایی‌های خود را به اشتراک بگذارند و به اداره شبکه کمک کنند، همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا به دارایی‌هایی که باید حمایت یا از فهرست حذف شوند رأی دهند.

بنیان‌گذاران سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance) چه کسانی هستند؟

جفری هوانگ (Jeffrey Huang) کارآفرین تایوانی بنیان گذار سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance)   است که پس از عرضه، خود را «دیکتاتور نیمه خیرخواه سی آر ای ای ام (CREAM) » نامید. هوانگ همچنین بنیانگذار Mithril (MITH)، پلتفرم رسانه اجتماعی مبتنی بر اتریوم است.

چه چیزی سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance)  را منحصر به فرد می کند؟

سی آر ای ای ام فایننس (C.R.E.A.M. Finance) به تأمین نقدینگی دارایی‌های مهم DeFi از طریق بازارسازی خودکار (AMM) کمک می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا دارایی‌های پشتیبانی شده را قرض بگیرند و وام دهند و با ارائه هر دارایی پشتیبانی شده به عنوان وثیقه، پاداش استخراج نقدینگی را در قالب توکن سی آر ای ای ام (CREAM) کسب کنندو در ازای آن، این پلتفرم کارمزد مبادله، وام و استقراض را از کاربران دریافت می کند.

هدف این پلتفرم فهرست کردن و پشتیبانی از توکن‌های مهم برای بخش DeFi است، برای مثال بزرگترین استیبل کوین‌ها (USDT، USDC، BUSD، yCRV، و غیره)، توکن‌های حاکمیتی (COMP، BAL، YFI، LEND، CRV، سی آر ای ای ام (CREAM) و غیره)، و سایر ارزهای دیجیتال پیشرو مانند ETH، renBTC و LINK.