Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CROUSDT
0
0
0
CRO
CROIRT
0
0
0
CRO
Crypto.com Coin

مختصر از ارز کریپتو دات کام کوین (CRO)

  • - ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین با نام شناخته شده ی Crypto.com Coin و نماد اختصاری CRO در رتبه 34# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CRO با قیمت 0.1199966900 تتر و معادل تومانی 7,248 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کریپتو دات کام کوین 26,571,560,696 میباشد.

کریپتو دات کام کوین چیست؟

قیمت لحظه ای کریپتو دات کام کوین: 0.1199966 دلار

کریپتودات کام کوین(Crypto.com Coin (CRO)) توکن بومی ارز رمزنگاری شده کریپتو دات کام کوین

( Cripto.com coin) Chain است - یک بلاک چین غیرمتمرکز و متن باز که توسط شرکت پرداخت، تجارت و خدمات مالی کریپتودات کام کوین(Crypto.com Coin (CRO)) توسعه یافته است.

کریپتودات کام کوین (Crypto.com Chain ) یکی از محصولات موجود در مجموعه راه حل های کریپتودات کام کوین(Crypto.com Coin (CRO)) است که برای تسریع پذیرش جهانی ارزهای رمزنگاری شده به عنوان وسیله ای برای افزایش کنترل شخصی بر پول، حفاظت از داده های کاربران و محافظت از هویت کاربران طراحی شده است. بلاک چین کریپتودات کام کوین(Crypto.com Coin (CRO)) در درجه اول به عنوان وسیله ای عمل می کند که به برنامه پرداخت تلفن همراه Crypto.com Pay قدرت می دهد.

در آینده، کریپتودات کام کوین(Crypto.com Coin (CRO)) قصد دارد دامنه دسترسی به پلتفرم کریپتودات کام کوین(Crypto.com Coin (CRO)) را برای تقویت سایر محصولات خود نیز افزایش دهد.

کریپتودات کام کوین(Crypto.com Coin (CRO)) در نوامبر-دسامبر 2018 فعال شد.

کریپتودات کام کوین(Crypto.com Coin (CRO)) توسط شرکت Crypto.com به عنوان بخشی از چشم انداز خود برای "قرار دادن ارز رمزنگاری شده در هر کیف پول" راه اندازی شد کریپتودات کام کوین(Crypto.com Coin (CRO)) خود در ژوئن 2016 با عنوان "Monaco Technologies GmbH" توسط کریس مارشالک (Kris Marszalek)، رافائل ملو (Rafael Melo)، گری اور (Gary Or) و بابی بائو (Bobby Bao) راه اندازی شد.

کریس مارشال، دانش آموخته دانشگاه لهستانی Adam Mickiewicz ، قبل از راه اندازی کریپتودات کام کوین(Crypto.com Coin (CRO)) سه شرکت را تأسیس و رهبری کرده است که عبارتند از: شرکت طراحی و تولید لوازم الکترونیکی مصرفی Starline Polska ، برنامه تلفن همراه سرویس و موقعیت مکانی YIYI و شرکت تجارت الکترونیکی BEECRAZY .

رافائل ملو مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی از دانشگاه PUC-Rio دریافت کرد. ملو در طول بیش از 15 سال سابقه فعالیت خود در امور مالی، با شرکت های بزرگ آسیایی کار کرده است و در تامین بیش از 50 میلیون دلار استرالیا برای وب سایت تجارت اجتماعی Ensogo کمک کرده است.

گری اور یک مهندس نرم افزار با بیش از نه سال سابقه کامل مهندسی است. قبل از تاسیس کریپتودات کام کوین(Crypto.com Coin (CRO)) ، به عنوان معمار پلت فرم در Ensogo کار می کرد و شرکت توسعه برنامه های تلفن همراه Foris را تاسیس کرد. او مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی و علوم کامپیوتر از دانشگاه هنگ کنگ دریافت کرد.

بابی بائو قبل از کمک به راه اندازی کریپتودات کام کوین (Crypto.com Coin (CRO) )، در بخش M&A بانک سرمایه گذاری رنسانس چین کار می کرد. بائو در دانشگاه ملبورن، مدرسه تجارت استرن NYU و کالج ویلیام و مری تحصیل کرده است.

چه چیزیکریپتودات کام کوین (Crypto.com Coin (CRO)) را منحصر به فرد می کند؟

بلاک چین کریپتودات کام کوین(Crypto.com Coin (CRO)) عمدتا بر ارائه ابزار مفید برای کاربران راه حل های پرداخت، تجارت و خدمات مالی Crypto.com متمرکز شده است.

صاحبان کریپتودات کام کوین (Crypto.com Coin (CRO)) می توانند کوین های خود را بر روی زنجیره Crypto.com قرار دهند تا به عنوان اعتبارسنج عمل کرده و هزینه پردازش تراکنش های شبکه را دریافت کنند. علاوه بر این، از کوین های کریپتودات کام کوین (Crypto.com Coin (CRO)) می توان برای تسویه کارمزدهای تراکنش در زنجیره Crypto.com استفاده کرد.