Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CRVUSDT
0
0
0
CRV
CRVIRT
0
0
0
CRV
Curve DAO Token

مختصر از ارز کرو داو توکن (CRV)

  • - ارز دیجیتال کرو داو توکن با نام شناخته شده ی Curve DAO Token و نماد اختصاری CRV در رتبه 143# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CRV با قیمت 0.3220760800 تتر و معادل تومانی 20,176 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کرو داو توکن 1,253,764,698 میباشد.

کرو داو توکن چیست؟

قیمت لحظه ای کرو داو توکن: 0.3220760 دلار

کرو داو توکن (Curve)  چیست؟

کرو داو توکن (Curve)  یک پروتکل استخر نقدینگی مبتنی بر AMM است که در مبادله استیبل کوین و جفت‌های پایدار با لغزش کم و کارمزد معاملاتی کم تخصص دارد. در حال حاضر، استخر نقدینگی کرو داو توکن (Curve)  از مبادله توکن بین DAI، USDC، USDT، BUSD، TUSD و sUSD پشتیبانی می‌کند. الگوریتم کرو داو توکن (Curve)  به طور خاص برای صرافی استیبل کوین بهینه شده است و انتظار می‌رود که لغزش کمتری در کرو داو توکن (Curve)  نسبت به سایر CEXها پیدا نمایید. کرو داو توکن (Curve)  0.04% کارمزد کمیسیون را برای سرویس مبادله استیبل کوین دریافت می نماید و آن را بین بازارسازانی که نقدینگی را به استخر ارائه می کنند تقسیم می کند. کاربران می توانند استیبل کوین های خود را در کرو داو توکن (Curve)  سپرده گذاری کنند و برای کسب این سود به بازارسازان خودرو تبدیل گردند

 

در عین حال، کرو داو توکن (Curve)  از سپرده cToken Compound و yToken سالانه نیز پشتیبانی می کند. بنابراین، کاربران می‌توانند به‌عنوان سازندگان بازار خودرو برای cToken و yToken در کرو داو توکن (Curve)  ، فراتر از درآمدهای اولیه بهره وام‌شان، سود بیشتری کسب کنند که کرو داو توکن (Curve)  را به جذاب‌ترین پلتفرم برای پس‌انداز استیبل کوین تبدیل می‌کند. آخرین گزارش حسابرسی عمومی توسط Trail of Bits، Quantstamp و MixBytes ارائه شده است.

توکن کرو داو توکن (Curve) چیست؟

اهداف اصلی توکن کرو داو توکن (Curve)   ایجاد انگیزه برای ارائه دهندگان نقدینگی در پلتفرم Curve Finance و همچنین مشارکت هرچه بیشتر کاربران در مدیریت پروتکل است. در حال حاضر کرو داو توکن (Curve)  دارای سه کاربرد اصلی است: رای دادن، سرمایه گذاری و تقویت. این سه مورد، کاربران را ملزم می کند تا کرو داو توکن (Curve)  خود را قفل کنند و veCRV را بدست آورند.

1. سهامداری (کارمزدهای معاملاتی)

اکنون می توان کرو داو توکن (Curve)  را برای دریافت هزینه های معاملاتی از پروتکل کرو داو توکن (Curve)  شرط بندی کرد (قفل کرد). یک پیشنهاد رهبری جامعه، 50٪ کارمزد مدیریت را برای همه کارمزدهای معاملاتی معرفی کرد. این هزینه ها جمع آوری شده و برای خرید 3CRV، توکن LP برای TriPool، استفاده می گردد، که سپس بین دارندگان veCRV توزیع می گردد.

2. تقویت

یکی از انگیزه های اصلی برای کرو داو توکن (Curve)  ، توانایی افزایش پاداش کاربران در نقدینگی ارائه شده است. قفل رأی کرو داو توکن (Curve)  به کاربران امکان می دهد برای شرکت در DAO قدرت رأی کسب کنند و از نقدینگی که کاربران در کرو داو توکن (Curve)  ارائه می کنند تا 2.5 برابر افزایش پیدا کنند.

3. رای دادن

هنگامی که دارندگان کرو داو توکن (Curve)  رای قفل کردن veCRV خود را قفل کردند، می توانند شروع به رای دادن در مورد پیشنهادات مختلف DAO و پارامترهای استخر نمایند .