Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CSPRIRT
0
0
0
CSPR
CSPRUSDT
0
0
0
CSPR

مختصر از ارز کسپر (CSPR)

  • - ارز دیجیتال کسپر با نام شناخته شده ی Casper و نماد اختصاری CSPR در رتبه 186# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CSPR با قیمت 0.0290016600 تتر و معادل تومانی 1,718 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کسپر 12,023,927,143 میباشد.

کسپر چیست؟

قیمت لحظه ای کسپر: 0.0290016 دلار

کاسپر (Casper) یک شبکه بلاک چین Proof-of-Stake منبع باز می باشد که بر اساس مشخصات Casper CBC (Correct-by-Construction) ساخته شده است که در ابتدا توسط توسعه دهندگان اولیه اتریوم ایجاد گردیده بود.

 

کاسپر (Casper) سه‌گانه مقیاس‌پذیری را با اجازه دادن به تیم‌های توسعه‌دهنده حل می‌نماید تا با اطمینان خاطر بسازند که شبکه برای امنیت، تمرکززدایی و توان عملیاتی بالا بهینه‌سازی می‌گردد. کاسپر (Casper) به‌عنوان یک شبکه اثبات سهام (PoS)، به مجموعه‌ای از اعتباردهنده‌ها برای حفظ شبکه متکی می باشد. اعتباردهنده‌های PoS به تنظیمات سخت‌افزاری مشابه شبکه‌های اثبات کار نیاز ندارند، و به اعتبارسنجی‌کنندگان اجازه می‌دهد تا از نظر جغرافیایی غیرمتمرکزتر باشند و فشارهای متمرکز ناشی از صرفه‌جویی در مقیاس را حذف کنند. PoS همچنین مکانیسم‌های مقیاس‌پذیری مانند شاردینگ را فعال می‌نماید، یک ویژگی آتی که به شبکه اجازه می‌دهد چندین تراکنش را به طور همزمان پردازش کند و توان عملیاتی کلی را بهبود بخشد.

 

کاسپر (Casper) از طریق سه ویژگی اصلی برای شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان بهینه گردیده است: قراردادهای قابل ارتقا، زبان‌های مناسب برای توسعه‌دهندگان، و هزینه‌های شبکه قابل پیش‌بینی آینده.

 

قراردادهای قابل ارتقا کاسپر (Casper) امکان ارتقای مستقیم قراردادهای هوشمند زنجیره ای را فراهم می نماید و نیاز به فرآیندهای پیچیده و مهاجرت را از بین می برد و رفع آسیب پذیری های قرارداد هوشمند را آسان تر می کند.

 

زبان های مناسب برای توسعه دهندگان کاسپر (Casper) از توسعه دهندگانی که با WebAssembly می سازند پشتیبانی می کند. اکوسیستم توسعه شبکه طوری طراحی شده است که به جای اینکه به زبان اختصاصی مانند Solidity نوشته شود، برای توسعه دهندگان Web2 موجود آشنا باشد. این مسیر آسان‌تری را برای توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا فوراً شروع به ساختن با کاسپر (Casper) نمایند .

 

هزینه های شبکه قابل پیش بینی (در حال توسعه) می باشد. کاسپر (Casper) قصد دارد با ایجاد هزینه‌های گاز ثابت، قابل پیش‌بینی و شفاف - از بین بردن نوسانات و بهبود تجربه توسعه‌دهنده و کاربر، رفتارهای فعال و متنوع شبکه را تشویق نماید.

 

کاسپر (Casper) توکن بومی شبکه کاسپر (Casper) است. به عنوان یک بلاک چین اثبات سهام، کاسپر به کاسپر (Casper) برای پاداش دادن به اعتباردهندگانی که در مکانیسم اجماع PoS برای ایمن سازی و حمایت از شبکه شرکت می کنند، متکی می باشد. کاربران کاسپر (Casper) همچنین به کاسپر (Casper) برای پرداخت هزینه های شبکه برای اقدامات زنجیره ای متکی می باشند. به عنوان مثال، هر انتقال توکن کاسپر (Casper) 0.0001 (10000 موت) هزینه دارد و مقدار انتقال باید 2.5  یا بیشتر باشد.