Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CTSIIRT
0
0
0
CTSI
CTSIUSDT
0
0
0
CTSI

مختصر از ارز کارتزی (CTSI)

  • - ارز دیجیتال کارتزی با نام شناخته شده ی Cartesi و نماد اختصاری CTSI در رتبه 293# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CTSI با قیمت 0.1670675200 تتر و معادل تومانی 10,268 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کارتزی 819,738,568 میباشد.

کارتزی چیست؟

قیمت لحظه ای کارتزی: 0.1670675 دلار

کارتزی (Cartesi) یک پلت فرم محاسباتی غیرمتمرکز خارج از زنجیره می باشد. کارتزی (Cartesi) از این نظر منحصر به فرد است که به برنامه های غیرمتمرکز اجازه می دهد تا در لینوکس به روشی قابل تأیید توسط زنجیره بلوکی اجرا گردند. پردازش پیچیده را می توان بدون محدودیت های محاسباتی بلاک چین و هزینه های مربوطه، خارج از زنجیره اجرا کرد. توکن کارتزی (Cartesi) برای تشویق اپراتورهای Cartesi Node برای تعامل صادقانه و کارآمد با سیستم طراحی گردیده است. ارزش توکن کارتزی (Cartesi):

 

1) شرط بندی؛

 

2) انتخاب تولیدکنندگان بلوک.

 

3) بریده شدن;

 

4) کارمزد معاملات.

 

5) محاسبات چالش.

 

نقاط قوت فناوری:

 

1) مقیاس پذیری بزرگ: کارتزی (Cartesi) مقیاس پذیری محاسباتی میلیون برابری، در دسترس بودن اطلاعات فایل های بزرگ و هزینه های کم تراکنش را امکان پذیر می کند. همه اینها با حفظ ضمانت های امنیتی قوی بلاک چین زیربنایی می باشد .

 

2) تضمین حریم خصوصی: کارتزی (Cartesi) به بازی های غیرمتمرکز اجازه می دهد تا بازیکنان داده های خود را پنهان کنند و برنامه های Enterprise که بر روی داده های حساس اجرا می شوند، حریم خصوصی در DApps حفظ گردد.

 

3) قابل حمل بودن: کارتزی (Cartesi) آگنوستیک بلاک چین است و در بالای مهمترین زنجیره ها اجرا می گردد. تیم کارتزی (Cartesi) متعهد به توسعه الگوریتم‌ها، پروتکل‌ها و راه‌حل‌هایی برای بلاک چین/DLT است تا فناوری بلاک چین را به واقعیت تبدیل نماید.