Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CUBEIRT
0
0
0
CUBE
CUBEUSDT
0
0
0
CUBE
Somnium Space Cubes

مختصر از ارز سامنیوم اسپیس کیوبس (CUBE)

  • - ارز دیجیتال سامنیوم اسپیس کیوبس با نام شناخته شده ی Somnium Space Cubes و نماد اختصاری CUBE در رتبه 1011# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CUBE با قیمت 0.9430712900 تتر و معادل تومانی 65,651 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز سامنیوم اسپیس کیوبس 12,500,000 میباشد.

سامنیوم اسپیس کیوبس چیست؟

قیمت لحظه ای سامنیوم اسپیس کیوبس: 0.9430712 دلار

سامنیوم اسپیس کیوبس (Somnium Space) یک دنیای واقعیت مجازی باز، اجتماعی و پایدار می باشد که توسط فناوری بلاک چین قدرت گرفته است که در آن همه می‌توانند زمین بخرند، اشیاء بسازند یا وارد کنند، از آواتارها و اسکریپت‌ها استفاده کنند، به راحتی از تجربیات خود کسب درآمد کنند و خود را در یک واقعیت کاملاً جایگزین غوطه ور نمایند . سامنیوم اسپیس کیوبس (Somnium Space) برای تمام هدست‌های واقعیت مجازی PC VR از Oculus، HTC VIVE، HP، VALVE، همه هدست‌های Windows Mixed Reality و سایر هدست‌های اصلی سازگار در دسترس است. این اولین دنیای واقعیت مجازی است و می‌خواهد همه کاربرانش بهترین تجربه اجتماعی واقعیت مجازی موجود را داشته باشند. سازنده بومی آن بیشترین ویژگی ها را در دسکتاپ دارد که در آن کاربران با دارایی های بومی خود می توانند تقریباً هر چیزی را در حال حاضر بسازند. پلتفرم WebXR SomniumWEB به هر کسی اجازه می دهد تا از هر دستگاهی با مرورگر وب حتی در حالت VR به هر قطعه زمین دسترسی داشته باشد.

سامنیوم اسپیس کیوبس (Somnium Space) (CUBE) یک ارز درون بازی مبتنی بر بلاک چین اتریوم (ERC20) می باشد. ابزارهای آن شامل تمام تراکنش‌های درون دنیا، خرید/فروش زمین در OpenSea.io، اجاره، تجارت الکترونیک و غیره است. توسعه مستمر قراردادهای هوشمند برای تعامل با کوبز (Cubes) برای ایجاد دروازه‌های پرداخت کشیدن و رها کردن در سازنده وجود خواهد داشت. ، تراکنش های تقریباً رایگان در جهان و سرعت تراکنش بسیار سریع برای ایجاد تجارت VR می باشد .