Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CVCIRT
0
0
0
CVC
CVCUSDT
0
0
0
CVC

مختصر از ارز سیویک (CVC)

  • - ارز دیجیتال سیویک با نام شناخته شده ی Civic و نماد اختصاری CVC در رتبه 349# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CVC با قیمت 0.1090686200 تتر و معادل تومانی 6,697 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز سیویک 1,000,000,000 میباشد.

سیویک چیست؟

قیمت لحظه ای سیویک: 0.1090686 دلار

سیویک (CVC) در حال ساخت اکوسیستمی است که برای تسهیل دسترسی به درخواست، ایمن و کم هزینه به خدمات تأیید هویت ("IDV") از طریق بلاک چین طراحی گردیده است، به گونه ای که دیگر نیازی به انجام بررسی های تایید پیشینه و اطلاعات شخصی از سوی سازمان نمی باشد . سیویک (CVC) همچنین قصد دارد یک توکن سیویک (Civic) یا سیویک (CVC) معرفی کند که شرکت کنندگان در اکوسیستم می توانند هزینه های کلی IDV را کاهش دهند، ناکارآمدی ها را حذف کنند، امنیت و حریم خصوصی را افزایش دهند، تجربه کاربر را تا حد زیادی بهبود بخشند و زنجیره تامین IDV فعلی را مختل کنند.

 

سیویک (CVC) به عنوان شکلی از تسویه حساب بین شرکت کنندگان در یک تراکنش مرتبط با هویت در اکوسیستم استفاده می گردد. سیویک (CVC) پرداخت شده در یک تراکنش، به عنوان پاداشی برای اشتراک‌گذاری اطلاعات، بین اعتبارسنجی و کاربر توزیع می‌گردد. نسبتی که در آن آنها سیویک (CVC) را به اشتراک می گذارند توسط قرارداد هوشمند تعریف شده است و می تواند با اجماع شرکت کنندگان اکوسیستم تنظیم گردد.

 

سیویک (CVC) همچنین ابزاری برای تشویق همه شرکت‌کنندگان، از جمله کاربران، برای مشارکت در اکوسیستم فراهم می‌نماید. علاوه بر این، سیویک (CVC) پیش بینی می کند که اکوسیستم به گونه ای توسعه یابد که ارائه دهندگان محصولات و خدمات مرتبط با هویت مدنی و شخص ثالث آن محصولات و خدمات را در ازای سیویک (CVC) به شرکت کنندگان اکوسیستم ارائه نمایند.