Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
CVXIRT
0
0
0
CVX
CVXUSDT
0
0
0
CVX
Convex Finance

مختصر از ارز کانوکس فایننس (CVX)

  • - ارز دیجیتال کانوکس فایننس با نام شناخته شده ی Convex Finance و نماد اختصاری CVX در رتبه 176# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز CVX با قیمت 3.1286511800 تتر و معادل تومانی 192,220 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز کانوکس فایننس 96,433,689 میباشد.

کانوکس فایننس چیست؟

قیمت لحظه ای کانوکس فایننس: 3.12865 دلار

کانوکس فایننس (Convex) به ارائه دهندگان نقدینگی Curve.fi اجازه می دهد تا کارمزد معاملاتی را دریافت کنند و بدون قفل کردن CRV خود، ادعای افزایش CRV نمایند. ارائه دهندگان نقدینگی می توانند با کمترین تلاش، پاداش های CRV و استخراج نقدینگی تقویت شده را دریافت نمایند.

 

اگر کاربر می‌خواهد CRV را به اشتراک بگذارد، کانوکس فایننس (Convex) به او اجازه می‌دهد کارمزد معاملات و همچنین سهمی از CRV تقویت‌شده دریافت‌شده توسط ارائه‌دهندگان نقدینگی را دریافت نماید. این اجازه می دهد تا تعادل بهتری بین ارائه دهندگان نقدینگی و سهامداران CRV و همچنین کارایی سرمایه بهتر ایجاد شود. کانوکس فایننس (Convex) هیچ هزینه برداشت و حداقل هزینه عملکردی ندارد که برای پرداخت گاز استفاده می شود و بین سهامداران کانوکس فایننس (Convex) توزیع می شود. سهامداران CRV و ارائه دهندگان نقدینگی نیز پاداش استخراج نقدینگی را در قالب کانوکس فایننس (Convex) دریافت می نمایند.

 

کانوکس فایننس (Convex) نشانه پلتفرم بومی برای کانوکس فایننس (Convex) است. کاربردهای زیر را دارد:

 

1. کانوکس فایننس (Convex) را می توان در کانوکس فایننس (Convex)  شرط کرد تا سهمی از درآمد CRV Curve LP را به دست آورد.

 

2. Staked CVX قسمت خود را از هزینه ها به عنوان cvxCRV (veCRV توکن شده) دریافت می کند. این برای حفظ CRV در تقویت سیستم است، اما کاربران می توانند cvxCRV خود را از طریق استخر نقدینگی cvxCRV/CRV معامله نمایند.

 

3. هزینه های محدب CRV که به سهامداران کانوکس فایننس (Convex) بازگردانده می شود در veCRV قفل می شوند و به عنوان cvxCRV توکن می شوند و به سهامداران کانوکس فایننس (Convex) پرداخت می شوند.

 

4. کانوکس فایننس (Convex) برای رأی گیری در مورد نحوه تخصیص VeCRV توسط کانوکس فایننس (Convex) به آرای وزن سنج Curve.fi استفاده می شود. کاربران برای شرکت باید توکن های کانوکس فایننس (Convex) خود را قفل نمایند.