Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
DCRUSDT
0
0
0
DCR
DCRIRT
0
0
0
DCR

مختصر از ارز دیکرید (DCR)

  • - ارز دیجیتال دیکرید با نام شناخته شده ی Decred و نماد اختصاری DCR در رتبه 167# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز DCR با قیمت 14.4726834500 تتر و معادل تومانی 744,255 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز دیکرید 15,689,878 میباشد.

دیکرید چیست؟

قیمت لحظه ای دیکرید: 14.4726 دلار

دیکرید Decred (DCR) یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین است که در فوریه 2016 راه اندازی شد. توکن و پروتکل دیکرید Decred (DCR) برای تسهیل حکمرانی باز، تعامل با جامعه و سیاست های تامین مالی پایدار ایجاد شده است.

طبق وایت پیپر رسمی این ارز دیجیتال، دیکرید Decred (DCR) به گونه ای ایجاد شده است که تمامی تراکنش ها و تغییرات ایجاد شده را که با توجه به این پروتکل ایجاد شده است را تایید می کند. از این رو، هیچ راهی برای دارندگان بزرگ دیکرید Decred (DCR) برای دستکاری در عملکرد این پروتکل وجود ندارد. دیکرید Decred (DCR) به شدت تحت تأثیر بیت کوین بود و از بسیاری از اصول اساسی این ارز دیجیتال اصلی استفاده کرد.

نیروی محرکه اصلی ایجاد دیکرید Decred (DCR) شرکتی به نام شرکت 0 است. ماموریت این شرکت استفاده از قابلیت های فناوری بلاک چین برای ایجاد حفاظت بهتر از داده های شخصی و ایجاد آزادی سازمانی برای پروژه ها است.

جیک یوکام-پیات (Jake Yocom-Piatt)، بنیان گذار و مدیرعامل شرکت 0 است. در حال حاضر، او به عنوان سرپرست پروژه دیکرید Decred (DCR) خدمت می کند. مشارکت او با ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین بیش از ده سال طول کشیده است. کد نوشته شده توسط جیک یوکام-پیات در ترکیب چندین پروژه مرتبط با بیت کوین، از جمله ایجاد شبکه لایتنینگ Daemon استفاده شده است.

Marco Peereboom مدیر فنی شرکت 0 است. او سرپرست مستقیم چندین تیم در پروژه دیکرید Decred (DCR) از جمله توسعه، امنیت و زیرساخت است. Peereboom در شرکت‌هایی مانند Dell به عنوان یک معمار ارشد فعالیت داشته است. او بیش از پنج سال در شرکت 0 بوده و مشارکت او در پروژه دیکرید Decred (DCR) برای راه اندازی موفقیت آمیز ارز دیجیتال ضروری است.

چه چیزی دیکرید Decred (DCR) را منحصر به فرد می کند؟

دیکرید Decred (DCR) یک پروژه نوآورانه است زیرا روی ماهیت غیرمتمرکز فناوری بلاک چین شرط می‌بندد تا از انحصار وضعیت رأی‌گیری در پروژه جلوگیری کند. یکی از اهداف اصلی پروتکل دیکریدDecred (DCR) این است که تضمین کند همه دارندگان دیکرید Decred (DCR) قدرت تصمیم گیری یکسانی دارند و موسسات بزرگ نمی توانند آرا را به نفع خود تغییر دهند.