Arzfi-Exchange-Crypto
بازار معامله
بازار
آخرین قیمت
پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت
بالاترین ترین قیمت ۲۴ ساعت
حجم معاملات در ۲۴ ساعت
DERCIRT
0
0
0
DERC
DERCUSDT
0
0
0
DERC

مختصر از ارز دی ریس (DERC)

  • - ارز دیجیتال دی ریس با نام شناخته شده ی DeRace و نماد اختصاری DERC در رتبه 677# بازار قرار دارد.
  • - هر واحد ارز DERC با قیمت 0.2516630900 تتر و معادل تومانی 14,936 معامله میشود.
  • - تعداد واحد های در گردش ارز دی ریس 120,000,000 میباشد.

دی ریس چیست؟

قیمت لحظه ای دی ریس: 0.2516630 دلار

دی ریس (DeRace) اولین پلتفرم غیرمتمرکز اسب مسابقه مبتنی بر بلاک چین می باشد که به میلیون‌ها علاقه‌مند به اسب‌های مسابقه در جامعه‌ای می‌پیوندد که در آن می‌توانید اسب‌های NFT را خریداری کرده و پرورش دهید و برای کسب سود واقعی میزبان مسابقات در هیپودروم‌های متعلق به خود باشید.

گیم پلی بازی دی ریس (DeRace) به گونه ای ساخته شده است که همزمان ساده و پیچیده باشد. بازیکن می تواند به روش ترجیحی شرکت نماید . بازیکن می تواند به عنوان یک: صاحب اسب یا بوک میکر بازی کند.

در هر نقش، بازیکنان می توانند با درگیری متفاوت بازی کنند و گیم پلی فعال و غیر فعال را ارائه دهند. مشارکت بر سود به دست آمده تأثیر می گذارد. همه بازیکنان با فعالیتی که جوایز بیشتری کسب می کنند، مزایای کلیدی کسب می نمایند.

دی ریس (DeRace) پلتفرمی است که مسابقه اسب دوانی در زندگی واقعی را شبیه سازی می کند و بهترین تجربه اسب دوانی را به بازیکنان می دهد. این نه تنها خود نژاد بلکه سایر بخش های صنعت را نیز در بر می گیرد.

صاحبان اسب‌ها می‌توانند اسب‌ها را مالک شوند، پرورش دهند و تجارت کنند و همچنین در مسابقات شرکت کنند . هیپودروم ها میزبان مسابقات هستند و برای جذب شرکت کنندگان با یکدیگر رقابت می کنند.

سکه دی ریس (DeRace) (DERC) هم یک ارز پلتفرم دی ریس (DeRace) و هم یک ذخیره مستقل ارزش است. استفاده از سکه دی ریس (DeRace) (DERC) برای تراکنش های درون بازی به کاربران اجازه می دهد تا هزینه های مربوط به کارمزد تراکنش ها را کاهش دهند و آنها را در حداقل نگه دارند. مشارکت کنندگان خارجی پروژه، سکه دی ریس (DeRace) را به عنوان پاداش (پرداخت) دریافت خواهند کرد. این فقط علاقه آنها را برای دنبال کردن و کمک به موفقیت پروژه افزایش می دهد.